Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Využite mesiac zliav v realitách


Každý mesiac v roku je pre reality špecifický. I keď po minulé roky, dochádzalo v mesiaci marec k miernemu rastu cien nehnuteľností, tentokrát máme pre svojich klientov mesiac plných zliav pri kúpe nehnuteľnosti.

 

Máme pre Vás pripravené viaceré developerské projekty so zľavami, aké tu doteraz neboli:

1. Príjemným pozitívnym prekvapením je ponuka od talianskeho investora na výpredaj posledných bytov z projektu Malý raj. Ponuka na výpredaj posledných bytov so zníženými cenami od 15-20 % zľavami. Ponuka platí len do vypredania bytov, alebo do 31.03.2014.

 

2. Po úspešnom vypredaní I. bloku projektu PANSKÉ, sa slovenský investor rozhodol na spustenie predpredaja II. bloku. Daný projekt je umiestnený v novej mestskej časti Stupava a poskytuje atraktívne bývanie v tichej lokalite.  V rámci predpredaja môžme poskytnúť našim klientom zľavu do 5.000,- € z ceny bytu. Ponuka platí len do 31.03.2014.

 

3. Klienti, ktorí by preferovali bývanie v Záhorskej Bystrici a mali by záujem o bývanie v novostavbe, tak im vieme na požiadanie pripraviť ponuku s lukratívnymi zľavami v novostavbe. Bližšie informácie len na vyžiadanie.

 

Ak Vás zaujíma, ktorákoľvek ponuka, môžete nás kontaktovať na tel. čísle 0905 685 274,

alebo prostredníctvom e-mailu na info@negotiant.sk.