Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Negotiant klub

NEGOTIANT - Realitná kancelária

Vyberte si z našej širokej ponuky nehnuteľností. Ponúkame byty, domy, novostavby (developerské projekty), prípadne nehnuteľnosti iného charakteru. V záložke Nehnuteľnosti sa nachádzajú nehnuteľnosti s možnosťou odkúpenia alebo odpredania s orientačnými cenami našich klientov, predbežnými požiadavkami a s ďalšími údajmi charakterizujúce jednotlivé reality. V záložke Projekty nájdete ponuku aktuálnych developerských projektov podľa Vašich kritérii.

V prípade, že Vás niektorá ponuka oslovila, alebo máte záujem o pridanie svojej nehnuteľnosti do našej databázy, v záložke Informácie sa dozviete bližšie podmienky ďalšej spolupráce.

V prípade ak si z ponuky nehnuteľností nenájdete vhodný byt alebo dom, zastavte sa u nás v kancelárii a sprístupníme Vám aj ďalšie nehnuteľností, ktoré nie sú zverejnené na internete a nie sú voľné dostupné pre verejnosť.

Ak uvažujete nad vlastným podnikaním a hľadáte základné informácie o možnosti prevádzkovania svojej pobočky realitnej kancelárie pod značkou Negotiant, tak kliknite na Podnikanie na franšízu. Dočítate sa tu základné informácie o franšíze, o voľných regiónoch, ale aj mnoho ďalšie.


 

O klube Negotiant

Myšlienkou Klubu Negotiant je odmeniť stálych klientov napomáhajúcich generovať pravidelný zisk našej spoločnosti tým, že na základe svojej vlastnej pozitívnej skúsenosti s našou kanceláriou, budú odporúčať predaj či kúpu nehnuteľnosti s nami aj svojím známym.

Túto myšlienku s ktorou sme sa v uplynulých mesiacoch zaoberali sme zhmotnili do konkrétneho produktu a ním je členské prostredie Klubu Negotiant.

Podarilo sa nám stanoviť presnú štruktúru či spôsob ako priamo finančne odmeňovať našich partnerov na základe ich aktívneho odporúčania vo svojom okolí. Klub Negotiant je aj vďaka týmto ľuďom dynamickým prostredím v ktorom sa angažujú jeho členovia, budujú si v ňom vlastný pravidelný príjem a kariérne rastú.

Každý člen klubu si dnes uvedomuje, že pracuje s produktom, ktorý vieme bez zbytočných otázok nazvať najcennejším produktom na trhu a tým je informácia. Prostredníctvom sústredenia informácií v našej spoločnosti váš prínos pre nás rastie a s ním aj pomerné zisky vyplývajúce z vašej činnosti a v neposlednom rade spolu budujeme silnú skupinu partnerov napomáhajúcu si navzájom na ceste za spoločným cieľom.

Pridanou hodnotou Klubu Negotiant je meno a skúsenosti lídra na trhu s nehnuteľnosťami, ktorý má záujem o budovanie dobrého mena spoločnosti a preto ponúka bezplatný mentoring a poradenstvo pre členov klubu najmä v otázkach vyplývajúcich z podnikania v realitnom biznise.

Kde začať ?

Dávame šancu cieľavedomým ľuďom, ktorý vedia čo môžu v živote dokázať. Ak vás zaujala myšlienka participácie v Klube Negotiant a chcete sa vzdelávať a zarábať v realitnom biznise, staňte sa členmi nášho klubu a v prípade úspešnosti aj naším partnerom.

Odpovedzte spätným mailom v podobe motivačného listu, kde uvediete prečo práve vy by ste chceli byť členmi nášho klubu.

Najlepší z nás - KARIÉRA U NÁS

Základom úspešnosti našej kancelárie sú skúsení predajcovia generujúci zisk. Ako každý nás dnes vie, že poslanie predajcu je o vlastnostiach a danostiach každého z nás, ktoré sa dajú zdokonaľovať no len ťažko naučiť.

Preto pri prijímaní zamestnancov na pozíciu obchodníka, buď realitného makléra alebo sales managera, je mimoriadne ťažké odhadnúť ako dobre bude zamestnanec pracovať a z toho dôvodu ponúkame príležitosť každému uchádzačovi o zamestnanie predstaviť svoje schopnosti aj ako člen Negotiant klubu.

Ak máte pocit, že Klub Negotiant je pre vás výzvou a máte na to dokázať nám, že s vami chceme spolupracovať, tak je toto pre vás tá správna cesta.

Výhody členstva

Členské prostredie Klubu Negotiant je vynikajúcou možnosťou ako začať od podlahy a nazbierať potrebné skúsenosti so silným partnerom po ruke hneď od začiatku. Konkurenčnou výhodou je, že na rozdiel od ostatných dbáme na budovaní mena spoločnosti preto, ponúkame jedinečnú možnosť vzdelávať sa spolu s nami. Tento spôsob spočíva v tom, že každého jedného nového člena klubu prijíma skúsený starší člen, ktorého výsadou je predať všetky svoje skúsenosti, know-how a rady ako čo najefektívnejšie tvoriť pravidelný profit, do rúk nového člena. Nový člen a jeho úloha je preto aj z dôvodu jeho statusu ako nositeľa nami zdielanej informácie pre nás veľmi dôležitá a preto je prístup v členskom prostredí klubu voči novým členom privátneho charakteru. Členom klubu je osoba s potenciálom stať sa partnerom spoločnosti a podieľať sa po dosiahnutí požadovaných výsledkoch na spolurozhodovaní v otázkach smerovania spoločnosti. Medzi ostatné výhody členstva patrí taktiež osobitý prístup v otázkach využívania služieb poskytovaných našou spoločnosťou, pričom každý člen klubu dostáva automaticky zvýhodnené cenové relácie pri právnych službách poskytujúcich spoločnosťou Negotiant. Cenové zvýhodnenia a zľavy či bonusy využívajú členovia Klubu Negotiant u všetkých partnerov spoločnosti Negotiant a to presne v tom istom objeme ako spoločnosť sama. Klub Negotiant plní taktiež istú formu inkubátora spoločnosti, pretože sú v ňom často cieľavedomí lídri s chuťou niečo v živote dokázať a preto aj my uprednostňujeme kandidátov na prácu z radou Klubu Negotiant a vieme tak, že naše obchody spravujú už skúsený zamestnanci aj keď sú na pozíciách nováčikmi.

Ekonomický profit

Ekonomický rast ako aj udržateľný a stabilný príjem je v dynamickom prostredí spoločnosti základom, preto sme nastavili podmienky tak aby už v horizonte prvých obchodov mohli členovia rásť a násobnými skokmi prekonávať svoje medzimesačné príjmy. Negotiant klub je preto dnes neopakovateľná možnosť zabezpečiť si jedno z prvých miest v multi-levelovom-realitnom biznise a stať sa tak lídrom na trhu. Všetci úspešní finanční lídri vedia, že na ich úspechu nepracovali sami a práve výberom tých správnych partnerov sa dostali do popredia v rôznych oblastiach. Túto filozofiu zdielame aj my v Klube Negotiant a preto umožňujeme budovať si v klube svoje štruktúry a podielať sa tak na jeho ale predovšetkým svojom raste. Finančná politika je na základe takýchto možností kladného charakteru čím zabezpečujeme istotu udržateľného zisku.

Spoznajte lídra

Ako spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a pôsobením v realitnom biznise patríme do kruhov najúspešnejších lídrov v oblasti obchodu s nehnuteľným majetkom na trhu. Práve dnes je tá možnosť pracovať s nami na báze zdieľania informácie ako najcennejšieho produktu 21. storočia a spoznávanie lídra na trhu v podobe jednotlivcov, alebo organizácií s ktorými sa dostávame do styku na dennej báze. Tento veľký network partnerov dnes ponúkame úplne zdarma a pozývame práve vás aby ste sa stali jeho súčasťou a tvorili spolu snami nové generácie úspešných lídrov na trhu s nehnuteľným majetkom.