Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Podnikanie pod franšízou v realitách

Chcete podnikať s realitami? Neviete ako na to?

Skúste to pod obchodnou značkou NEGOTIANT. Realitná kancelária NEGOTIANT tento rok otvára nové príležitosti pre záujemcov o podnikanie na realitnom trhu. Viacerí uvažujú nad možnosťou pustiť sa do vlastného podnikania, ale kvôli viacerým faktorom by sa samy neradi púšťali do tak vážneho rozhodnutia. 

Aj preto tu vzniká možnosť sa pustiť do podnikania pod osvedčenou slovenskou realitnou značkou Negotiant.

Realitná kancelária bola založená v roku 2005 a vystihla etapu realitného boomu, realitnej krízy, dlhovej krízy a dnes po prekonaní všetkých nástrah, ktoré trh prináša sa chystá aj do regiónov Slovenska.

Vzniká tu jedinečná možnosť pre kandidátov, vybrať si región a poslať žiadosť o prijatie do výberového konania na pozíciu vedúceho prevádzky.   

Aké mi plynú výhody z franšízy?

Prečo vstupovať do franšízy, keď to teoreticky môžem robiť aj sám? Dobrá otázka. V prvom rade v každom podnikaní je veľkou výhodou nebyť sám. Sieť realitných kancelárii, má viacej výhod ako jedna samotná malá realitná kancelária. 

Niektoré výhody franšízy:

  • zosieťované realitné kancelárie v regiónoch získavajú klientov aj z iných regiónov, ktorí riešia otázku bývania alebo investície do nehnuteľností. Ak je klient spokojný v Bratislave so svojou kanceláriou a má k dispozícii nehnuteľnosť vo svojom rodnom meste napr. na východnom Slovensku, tak veľmi rád postúpi otázku riešenia predaja nehnuteľnosti tej iste kancelárii pôsobiacej v rodnom meste. 
  • viacero prevádzok vie uskutočniť silnejšiu reklamnú kampaň na zviditeľnenie svojej RK ako jedna samotná a hlavne za nižšie náklady.
  • získané nedoceniteľné odborné a overené praktické skúsenosti na slovenskom realitnom trhu, jedným slovom know-how,  
  • využitie technologických výhod zabehanej realitnej kancelárie - webové riešenie www.negotreal.sk, rezervačný informačný systém pre spoluprácu s developermi, aplikácia na mobilné zariadenia ako sú napr. iPady, virtuálne prehliadky nehnuteľnosti s použitím špičkovej technológie, silné SEO optimalizácie pre získanie zvýhodnených pozícii v google.sk, negotiant toolbar pre prehliadače, atď..
  • silné pôsobenie na sociálnych sieťach (facebook, twitter, linkedin, issuu, behance, youtube, realty-book, atď..)

Oplatí sa prejsť na franšízu aj zabehanej realitnej kancelárii?

O vstup do siete sa môže uchádzať aj zabehaná realitná kancelária. Musí splniť podmienky uchádzača, prejsť výberovým konaním a prispôsobiť interné postupy podľa postupov realitnej kancelárie Negotiant. O vstup sa bude uchádzať pravdepodobne kancelária, ktorá už v období krízy sa ťažšie presadzuje na realitnom trhu a potrebuje silnejšiu oporu. Efektívnejšie marketingové a technologické nástroje na podporu predaja môžu tieto realitné kancelárie vstupom do franšízovej siete NEGOTIANT získať. Inak povedané, vstup môže byť aj pre takéto kancelárie taktiež výhodný.

Je môj región ešte voľný?

Zoznam slovenských regiónov nájdete dole na odkaze. Nájdete tu mestá s počtom obyvateľstva, s cenou za licenciu, multilicenciu a s informáciou či región, v ktorom pôsobíte je ešte k dispozícii.

Link na zoznam regiónov s informáciami

Čo znamená licencia a multilicencia?

Na základe získanej licencie môže kandidát otvoriť a viesť jednu prevádzku v pridelenom regióne. V prípade, že kandidát má záujem o multilicenciu, tak kandidát získava exkluzivitu na dohodnutý región (pokiaľ tam už neexistuje iná prevádzka) a získava povolenie na otvorenie viacero prevádzok. V prípade multilicencie má právo kandidát licenčné práva na jednotlivé pobočky predať tretej osobe po odsúhlasení nového kandidáta centrálou spoločnosti NEGOTIANT.