Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Cenník

Cenník služieb za sprostredkovanie nájmu

Pri sprostredkovaní nájmu sa účtuje provízia vo výške jedného nájomného.

Cenník služieb za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti

Poplatky za sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľnosti sú už zahrnuté v cene nehnuteľnosti. Provízia sa účtuje od vlastníka nehnuteľnosti a jej výška sa hýbe od 3 % do 5 % závislosti od charakteru nehnuteľnosti a náročnosti sprostredkovania nehnuteľnosti. Ak máte záujem o predaj nehnuteľnosti cez našu realitnú kanceláriu, môžete nás kontaktovať na info@negotiant.sk, alebo telefonicky na 02 212 01 121. Následne náš pracovník si príde nehnuteľnosť obhliadnuť, vyhotoví fotodokumentáciu, zadokumentuje technický stav nehnuteľnosti. K provízii je účtovaná DPH v zmysle platných predpisov.

V prípade objednávky len konkrétnej služby súvisiacej s realitnou činnosťou, ale nie kompletnou realizáciou sprostredkovania je účtovaná hodinová sadzba 100,- €/hod za každú začatú hodinu.

Cenník služieb pri sprostredkovaní nehnuteľnosti z ponuky developerských projektov

Poplatky za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti z ponuky developerských projektov hradí developer projektu. Kupujúci majú v daných prípadoch sprostredkovanie a právny servis okolo nadobúdaní bezplatne.

Služba Reality Asistent

Pri tejto službe klient skladá zálohu vo výške 250,- € a získava starostlivosť o realizáciu pri výbere vhodnej nehnuteľnosti a to po dobu 3-4 mesiacov. V prípade nájdenia vhodnej nehnuteľnosti sa už zložená záloha odpočítava od kúpnej ceny.

Ak si vyberiete túto službu, získate prístup k stovkám ďalších nehnuteľností, ktoré sa nezverejňujú a nie sú voľne dostupné na internete. Pre bližšie informácie sa zastavte na našej pobočke a prejdite si výhody tejto služby. 


Balíky služieb

Pri kompletnom riešení predaja aj kúpy zároveň, si môžete vybrať aj z niektorých nasledovných balíkov služieb:

Balík služieb GOLD 

Ide o štandardný balíček služieb, ktorý je často využívaný klientmi na realitnom trhu. Kúpa aj predaj nehnuteľnosti je riešený nevýhradne s možnosťou výberu aj iného sprostredkovateľa. I keď ide zväčša o najdrahší balíček služieb, mnohí klienti si vyberajú daný balík kvôli voľnosti a možnosti výberu medzi realitnými kanceláriami. V našej realitnej kancelárii získava klient okrem bežných výhod, aj kompletné spracovanie zmluvných riešení prostredníctvom advokátskej kancelárie na naše náklady a zároveň možnosti vstúpiť do Negotiant klubu bezplatne.


Balík služieb RUBY 

Ide o nadštandardný balíček služieb, v ktorom získava náš klient aj niektoré zo zvýhodnených doplnkových služieb. Tiež naša realitná kancelária zabezpečuje v tomto balíku sprostredkovanie predaja a kúpy nehnuteľnosti ako pri balíku GOLD, ale klient sa písomne dohodne buď o výhradnom predaji svojej nehnuteľnosti (tzv. exkluzivita), alebo si objedná službu Reality asistent za zvýhodnenú cenu. Pri tomto balíku klient získava výhody z danej služby, okrem toho znížený zálohový poplatok pri reality asistente a zároveň mu preplácame aj základný správny poplatok za vklad vlastníckeho práva na katastri a notárske osvedčenie podpisov na kúpnych zmluvách. 


Balík služieb BLUE DIAMOND 

Ide o balíček služieb, ktorý je preferovaný našimi TOP klientmi. Danú službu ocenia najmä klienti, ktorí sú mimoriadne časovo vyťažený a potrebujú poriešiť kúpu aj predaj nehnuteľnosti cez jedinú kontaktnú osobu. Daný klient získava automaticky virtuálnu prehliadku, ktorá zvyšuje prestíž, aj atraktivitu predávanej nehnuteľnosti klienta. Šetrí sa čas s obhliadkami, keďže veľká časť potenciálnych záujemcov, získa detailnú informáciu o nehnuteľnosti ešte počas virtuálnej obhliadky cez internet.

 

Pri kúpe si klient využíva komfort zo služby Reality asistent, ktorá mu ponúka nehnuteľnosti vyhľadávané na mieru podľa písomne dohodnutých požiadaviek klienta. Často sa obhliadkujú tipy na ideálnu nehnuteľnosť ešte pred oboznámením klienta, aby sa predišlo zbytočným nedorozumeniam a neponúkla sa klientovi nehnuteľnosť s nesprávnym alebo zavádzajúcim popisom. Klient obdrží nehnuteľnosti, ktoré sú už preverené a často získava informáciu o nehnuteľnosti, ktorá ešte nie je ani publikovaná na webovom portály.

I keď ide o finančne najvýhodnejší balík služieb pre klienta, vyberajú si daný balík väčšinou úspešnejší klienti, ktorí chcú s problematikou predaja a kúpy nehnuteľnosti stratiť len nevyhnutný čas.