Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Virtuálne prehliadky

Prečo klienti preferujú virtuálnu prehliadku ?

Nemáte radi, keď si neviete predstaviť dispozíciu bytu z fotografií nehnuteľností? Nebaví Vás neustále navštevovať nové a nové byty a strácať čas na obhliadkach? Bežná prax ukazuje, že kupujúci sú pri výbere nehnuteľností nároční a uprednostňujú vysokokvalitné služby. V našej kancelárii rozumieme, že technológie v 21. storočí idú dopredu a neuveriteľne uľahčujú život. V odvetví realít Vám vieme ponúknuť atraktívnu virtuálnu prehliadku, ktorá vytvorí vizuálny zážitok a 100% autenticitu.

Zo skúsenosti môžeme potvrdiť, že ide o najlepšiu možnú formu selekcie vážnych záujemcov a odstránenie tzv. turistiky po nehnuteľnostiach. Kupujúci sa vie z pohodlia domova prostredníctvom internetu podrobne oboznámiť s nehnuteľnosťou už pred fyzickou obhliadkou. Následne pri vykonaní obhliadky si klient potvrdí skutočný stav nehnuteľnosti a o to jednoduchšie je potom rozhodovanie, keď nehnuteľnosť zodpovedá jeho predstave. Týmto spôsobom sa výrazne eliminuje neúspech pri predaji nehnuteľností kvôli odlišným predstavám.

Pomocou virtuálnych prehliadok sa nehnuteľností predávajú na dve až tri obhliadky a tento spôsob považujeme za najefektívnejší spôsob predaja. V priebehu mesiaca vykoná online obhliadku až niekoľko sto potenciálnych kupcov, čo je niekoľkonásobne vyššie číslo ako pri ponukách s bežnými fotografiami.

Disponujeme profesionálnou fotografickou technikou, kvalitnými softvérmi a programovými znalosťami. V našom portfóliu sa nachádza aj možnosť stiahnutia našej vlastnej aplikácie - Virtuálne reality, kde si môžete priebežne pozerať aktuálne ponuky spracované touto technológiou.

Môžete si byť istí, že vďaka 3D prehliadke si Váš byt, resp. dom kupujúci určite lepšie zapamätá. Využite tento atraktívny marketingový nástroj na urýchlenie predaja vašej nehnuteľnosti.

Čo je to virtuálna prehliadka ?

Virtuálna prehliadka je grafická prezentácia nehnuteľnosti vyrenderovaná väčšinou pomocou flash technológie, ktorá interaktívne zobrazuje nehnuteľnosť. Použitie virtuálnej prehliadky má vysokú vypovedaciu hodnotu o aktuálnom stave nehnuteľnosti a je to odporúčané riešenie na prezentáciu nehnuteľnosti našich klientov. 

Výhody virtuálnej prehliadky

Najväčšou výhodou tejto technológie je šetrenie času vlastníka pri predaji nehnuteľnosti. Odstraňuje tzv. "realitný turizmus", ktorý bol v období krízy veľmi často praktizovaný. Veľké množstvo klientov je schopné vykonať obhliadku nehnuteľnosti cez internet a na fyzicky vykonanú obhliadku sa už hlásia väčšinou rozhodnutí klienti na kúpu nehnuteľnosti, ktorí si len chcú dojednať finančné podmienky kúpy.

Ako môžem získať virtuálnu prehliadku pri predaji nehnuteľnosti?

Virtuálnu prehliadku zabezpečíme na našej náklady každému klientovi, s ktorým sa uzatvorí písomná dohoda o predaji nehnuteľnosti s vopred dohodnutými podmienkami. Ak máte záujem o využitie tejto technológie pri predaji Vašej nehnuteľnosti, tak nás môžete kontaktovať emailom na info@negotiant.sk, alebo môžete telefonicky kontaktovať priamo nášho zodpovedného pracovníka:

Oľga Jackovičová - 0905 685 274