Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Staň sa členom Negotiant klubu


Realitná kancelária Negotiant má pre svojich partnerov, klientov a sympatizantov skvelú novinku – Klub Negotiant, do ktorého sa môžu zapojiť práve spomínané osoby. Členstvom v klube každý získa množstvo rôznych výhod.

 

Hlavná myšlienka tohto klubu zdieľanie vzájomných vedomostí a znalostí na realitnom trhu a zároveň aj finančné odmeňovanie verných klientov a sympatizantov realitnej kancelárie Negotiant, ktorí v podstate pomáhajú rastu realitnej kancelárie vďaka dobrým skúsenostiam a odporúčaniam svojim známym.

 

Ak teda disponujete s informáciami o realitách, ktoré je možné premietnuť do obchodných prípadov a máte záujem sa podielať na tomto type biznisu, tak ste na správnej adrese.

 

Členovia klubu získavajú výhody vo forme finančného ohodnotenia v prípade ak vykonávajú aktivity pre klub, ďalej získavajú zľavy u našich partnerov z vernostného programu a môžu byť v budúcnosti aj uprednostňovaní pri obsadzovaní pracovných pozícii alebo pozícií pre vedenie pobočiek v regiónoch.

 

Ak teda uvažujete o pôsobení v realitách a myslíte si, že na to máte, tak určite uvažujte o realitnej kancleárii Negotiant a členstve v jej klube. Vďaka tomu môžete totiž nazbierať množstvo skúseností od silného partnera, ktorý dbá na svoje dobré meno, a preto ponúka jedinečnú možnosť vzdelávať sa spolu so zástupcami Negotiantu.

 

Každý nový člen klubu je prijímaný skúseným členom, ktorý môže všetky svoje skúsenosti a know-how predať nováčikovi. Vďaka tomu sa novým členom lepšie začína v neznámom prostredí a vedia na koho sa obrátiť.

 

Samozrejmosťou, ktorá patrí k členstvu v klube Negotiant je osobitný prístup v otázkach využívania služieb našej realitnej kancelárie. Takže každý člen získava zaujímavé cenové zvýhodnenia, zľavy a bonusy u RK Negotiant, ale aj u jej partnerov.

 

Ak sa teda aj vy zaujímate o realitný trh, tak bude možno pre vás členstvo v Klube Negotiant zaujímavou výzvou a šancou ako niečo dosiahnuť. Viac sa o tomto klube a možnostiach, ktoré vám prináša dozviete TU.