Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Rodinné domy od talianskeho developera


Túžite po vlastnom domove, no žiadny byt v Bratislave vás ešte nezaujal? Prípadne chcete iba rodinný dom, no nechcete sa príliš vzďaľovať od hlavného mesta kvôli práci alebo kamarátom, ktorých tam máte? Realitná kancelária Negotiant má aj pre Vás riešenie – skvelé rodinné domy od talianskeho developera.

Konkrétne ide o rodinné domy v rezidenčnom projekte Malý Raj na okraji Bratislavy. Pozícia je teda ideálna hlavne pre ľudí pracujúcich v Bratislave, ktorí túžia po troche súkromia vo vlastnom rodinnom dome.

Veľkou výhodou je to, že si môžete vybrať z rôznych typov rodinných domov, ktoré developer ponúka. A navyše si môžete vybrať pozemok na ktorom bude dom stáť.

Zárukou bezproblémovej stavby domu je vybudovaná sieť plynu na všetky pozemky a zároveň novovybudovaná kanalizačná sieť. Dôležité je i to, že je tu vybudovaný odvodňovací drenážny systém, ktorý odvádza dažďovú a podzemnú vodu do jazera, ktoré tu je vybudované.

Ak vo svojom budúcom domove chcete hlavne relaxovať, tak projekt Malý Raj je pre vás ideálny. Každý majiteľ domu si totiž môže vychutnávať rôzne relaxačné aktivity, ktoré okolie ponúka. K dispozícii je napríklad jazero určené na kúpanie, prípadne park s cyklotrasou a 12 km cyklistických ciest. Pre deti sú samozrejmosťou detské ihriská – na 50 rodinných domov pripadá jedno detské ihrisko. Vďaka tomu o oddych a zábavu nebude núdza.

V rezidenčnom projekte Malý Raj je bezpečnosť zabezpečená nielen vďaka verejnému osvetleniu, ale aj vďaka strážnej službe, ktorá sa bude starať o bezpečné a nerušené užívanie nehnuteľností v projekte.

A čo sa parkovania týka, nemusíte sa vôbec báť o nedostatok parkovacích miest. Každých 50 rodinných domov má k dispozícii jedno zberné parkovisko pre 28 áut. To sa dá využívať bezplatne v prípade potreby obyvateľmi daných domov alebo ich návštevami.

Navnadili sme Vás? Viac informácií o tomto projekte nájdete na internetových stránkach realitnej kancelárie Negotiant: Rodinné domy na kľúč.