Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Reality na sociálnych sieťach


Realitná kancelária Negotiant vie, že jej zákazníci idú s dobou a čoraz viac využívajú internet a jeho vymoženosti nielen na zábavu, ale i prácu a nakupovanie. Výnimkou samozrejme nie je ani vyhľadávanie nehnuteľností. A práve preto sa realitná kancelária snaží priblížiť svoje aktivity prostredníctvom internetu, a po novom aj pomocou rôznych sociálnych sietí.

Sociálne siete dnes hýbu svetom a všetko čo ľudia zažijú sa na nich neskôr ocitne. Tak prečo by aj hľadanie bývania nemohlo byť jednoduchšie vďaka týmto sieťam? Presne toto si povedala aj realitná kancelária Negotiant. A rozhodla sa, že návštevníci jej stránky, ktorí hľadajú byt a nájdu nejakú ponuku, čo ich oslovila, ju budú môcť jednoducho ukázať ostatným na sociálnej sieti pomocou jedného kliknutia.

Takéto služby sú dnes už samozrejmé, ale väčšina firiem prináša možnosť zdieľať svoje ponuky len na jednej prípadne dvoch sieťach. Negotiant je však iný a dáva svojim klientom možnosť rozhodnúť sa, na ktorej sociálnej sieti budú zdieľať svoje obľúbené ponuky. Takže ak ste napríklad nepoužívali Facebook, a kvôli tomu ste doteraz nemohli zdieľať reality z www.negotreal.sk, už môžete. Stačí len používať jednu z týchto sociálnych sietí: Facebook, Google plus, Delicious, StumbleUpon, Twitter, LinkedIn, MySpace, Youtube.

Vďaka takémuto širokému výberu sociálnych sieti sa snáď návštevníkom stránky realitnej kancelárie Negotiant bude ľahšie rozhodovať o kúpe nehnuteľnosti, keďže ponuku môžu jednoducho ukázať svojim priateľom a diskutovať o nej s nimi.

A ako sa vlastne dajú ponuky realitnej kancelárie teda zdieľať? Stačí ísť jednoducho do detailu hocijakej nehnuteľnosti, či developerského projektu. Tam už nájdu návštevníci stránky odkazy na jednotlivé sociálne siete. Vďaka tomu je prístup oveľa ľahší a rýchlejší. Veď stačí len kliknúť na ikonku tej vašej siete a je to.

Pre príklad sa môžete pozrieť napríklad na túto ponuku: Rezidencia Záhorská. Nájdete tu inzerát na byt s fotkami a informáciami. A v pravej hornej časti uvidíte ikony sociálnych sietí. Ak vás však zaujíma aj všeobecné dianie na realitnom trhu a nové informácie, máte možnosť zdieľať prostredníctvom sociálnych sietí i zaujímavé realitné články. Realitná kancelária Negotiant verí, že aj týmto krokom zjednoduší svojim zákazníkom rozhodovanie sa ohľadom nehnuteľností a budú tak mať aj väčší prehľad o tom, čo sa práve na trhu s realitami deje.