Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Prečo kariéra s Negotiant ?


Dnes pracovný trh poskytujeme množstvo príležitostí pre každého z nás. Realitná kancelária NEGOTIANT sa rozhodla ísť svojou cestou pri riešení otázky kariéry pre svojich uchádzačov. Nastavila jasné kritéria výberu kandidáta, ale aj svoju predstavu o ponuke pre svojich ľudí podľa nasledovných kritérii:

 

1. SUCCESS - každý kto vstúpi do spoločnosti NEGOTIANT má dostať rovnaké šance na to, aby sa stal úspešným. Pravidlá na získanie výhodnejšej pozície sú pre všetkých začínajúcich kolegov rovnaké, transparentné a vopred zadefinované.

 

2. TEAM - každý kto vstúpi do spoločnosti - má šancu riadiť svoj tím ľudí a získať manažérsku pozíciu. Tým pádom získava kompetencie súvisiace s danou pozíciou, ale aj benefity.

 

3. INNOVATION - realitná kancelária NEGOTIANT vyvíja vysoké úsilie v oblasti inovatívnych technologických riešení na podporu predaja nehnuteľností, k čomu majú naši kolegovia samozrejme prístup. Nováčikovia sú priebežne vzdelávaní, získavajú podporu značky, technologické výhody, ale aj presne detailne zadefinovaný postup prác na vykazovanie lepších výsledkov.

 

4. VISION - každý nováčik je oboznámený s dlhodobou víziou spoločnosti a jej umiestnením na realitnom trhu. Nováčik získa informácie o dôvode založenia spoločnosti, o víziach vlastníka spoločnosti, ako i možnosť stať sa spolumajiteľom spoločnosti za splnení podmienok.

 

5. INFLUENCE - vplyv na trhu a dosahovanie väčších cieľov viditeľných aj pre neklientov je základnou podmienkou, pokiaľ chceme na realitnom trhu niečo zmeniť. Už dosiahnuté zmeny, ale i plánované ciele a projekty, ktoré realizujeme predstavíme úspešným kolegom.

 

6. STRATEGY - stratégia je jasná a presne definovaná na najbližších 10 rokov. Detailne popisuje kroky na zmenu situácie na realitnom trhu, na splnenie si zadefinovaných cieľov pre spoločnosť ako i pre kolegov.

 

Súvisiace články s kariérou v NEGOTIANT:

 

I. HĽADANIE NAPĹŇAJÚCEJ PRÁCE

II. KARIERNY RAST V REALITÁCH

III.