Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ponúknite nám nehnuteľnosť - KAMPAŇ


Posledných pár mesiacov sme svedkom toho, že je nedostatok nehnuteľností pre dopytujúcich klientov v tomto období. Situáciu na trhu spôsobili aj doterajšie najvýhodnejšie podmienky pre získanie hypotekárneho úveru v histórii Slovenska.

Vzhľadom na vysoký dopyt klientov realitná kancelária spúšťa možnosť pre klientov ponúknuť nehnuteľnosť prednostne do predaja prostredníctvom našej realitnej kancelárie.

Klienti, ktorí majú záujem sprostredkovať svoju nehnuteľnosť prostredníctvom našej realitnej kancelárie prednostne, môžu zaslať žiadosť e-mailom na info@negotiant.sk alebo sms na mobilné číslo 0905 159 699. Naši pracovníci Vás budú kontaktovať a prejdú si možnosti sprostredkovania.

Okrem získanej možnosti prednostnej starostlivosti, klienti získajú v mesiaci máj 2015 aj zľavu vo výške 20% z odmeny pre realitnú kanceláriu. Pre uplatnenie zľavy, prosím uveďte do mailu alebo do SMS záujem o prednostné vybavenie klienta.