spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Nové bývanie - Deň otvorených dverí


Určite to všetci poznáte... Obzeráte sa po akomsi dome či byte, ktorý by vám najväčšmi vyhovoval na založenie svojho vysnívaného domova a možného usadenia aj pre ďalšie generácie, no na nič vám vyhovujúce neviete natrafiť... Všetko je priveľmi drahé a cenovo náročné a vy jednoducho nemáte na to peniaze? Človek si možno myslí, že zohnať bývanie je jednoduché, no sami vidíte, že to tak jednoduché nie je. Je však aj iná možnosť, ako sa k tomu všetkému prepracovať. Keď sa snažíte nájsť si finančne nenáročné miesta na bývanie, či už dom alebo byt, no nechcete siahnuť po neprerobených a starých obydliach, je treba pozrieť sa na niečo iné. Na čo všetko si treba dávať pozor?

 

Dnes sú ľudia na svoje bývanie omnoho náročnejší, predovšetkým, čo sa prostredia, kde sa chystajú udomácniť, týka. Často krát hľadáme projekt výstavby, ktorý sa nachádza v príjemnom prostredí, do ktorého je zapasované tak, aby sa zachoval dostatok zelene. Zaujímavou môže byť aj blízkosť jazera, ktoré umožní príjemnú rekreáciu naozaj len kúsok od domu (čo ocenia predovšetkým budúci majitelia bytov) a je vhodné aj na kúpanie.

 

Ďalším z kritérií, na ktoré dnes radi hľadíme, sú nie len inžinierske siete, ktoré by mali byť samozrejmosťou, ale aj prostredie, v ktorom budú vyrastať naše deti. Dostatok ihrísk pre deti je preto rovnako veľkým určujúcim kritériom budúceho bývania, ako čokoľvek iné. A v neposlednom rade myslíme aj na voľný čas. Každý má rôzne koníčky a tak blízkosť ihrísk či cyklotrás môžu tiež zavážiť pri výbere miesta, kde sa usídlime.

 

Niečo také predstavuje projekt Malý Raj, ktorý otvára pre svojich klientov, či už nových alebo starých deň otvorených dverí, kde môžete prísť a prezrieť si rôzne pozemky, stavby, byty či domy, na ktoré môžete pri rýchlej rezervácii aj hneď získať zľavu až do výšky 10 percent. Táto zľava bude však poskytnutá len v deň otvorených dverí, ktorý sa uskutočni 22.06.2013. Možno by stálo za to prísť sa pozrieť a sami posúdiť, ako projekt Malý Raj vyzerá. Samozrejme, najpresnejšia predstava je, že ide o rezidenciu s pozemkami na výstavbu rodinných domov, typizovanými rodinnými domami a bytmi. Stačilo by vám však len toto? Veď ako sa hovorí, radšej raz vidieť, ako sto krát počuť.