Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Leto s virtuálnymi prehliadkami


Leto neprináša len teplo, slnko, prázdniny a dovolenky, ale vďaka týmto veciam aj nejaké problémy. A to aj v oblasti realít. Veď si predstavte aké môže byť ťažké dohodnúť si v lete prehliadky nehnuteľností.

Dohoda viacerých ľudí totiž môže byť náročná aj cez rok, ale v čase dovoleniek sa táto úloha stáva ešte náročnejšou. Čo však teda robiť, keď si chcete kúpiť dom či byt a čas na hľadanie máte práve teraz? Môžete sa buď zložito dohodovať s ľuďmi o termínoch prehliadok. Alebo sa môžete spoľahnúť na modernejšie metódy.

Realitná kancelária Negotiant vám totiž ponúka možnosť prezrieť si nehnuteľnosti online cez virtuálnu prehliadku. A ako sa k takýmto virtuálnym prehliadkam dostať? Stačí navštíviť internetovú stránku našej realitnej kancelárie a pri prezeraní prehliadok (http://www.negotreal.sk/nehnutelnosti)zadať do filtra „iba virtuálne prehliadky“.

Existuje ešte druhá možnosť ako si virtuálne prehliadky pozrieť a to cez aplikáciu AppStore – Virtuálne reality. Vďaka moderným technológiám, ktoré RK Negotiant využíva si každý, kto predáva nehnuteľnosť, má možnosť dať vytvoriť virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti. Takáto prehliadka dáva potenciálnym kupcom oveľa lepšiu predstavu o danom byte či dome ako napríklad fotky.

Vďaka tomu získa klient reálnu predstavu o tom ako nehnuteľnosť vyzerá a na fyzickú prehliadku pôjde len v prípade, že mu táto nehnuteľnosť naozaj vyhovuje. Toto prináša nielen rýchlejšie prehliadky viacerých nehnuteľností, ale aj zníženie počtu zbytočných fyzických obhliadok, čo je pozitívne pre predávajúceho aj kupujúceho.

Ak teda chcete kúpiť nehnuteľnosť a na hľadanie máte čas práve teraz, tak si skúste poprezerať virtuálne prehliadky. Možno nájdete dom alebo byt, ktorý vás zaujme. Potom už len počkajte na obdobie po dovolenkách a dohodnete si fyzickú prehliadku danej nehnuteľnosti jednoduchšie, a pritom nestratíte žiadny čas.

Možno je to u vás opačne. Hľadáte nehnuteľnosť, ale kvôli dovolenke a iným letným zábavám nemáte čas na fyzické prehliadky. Aj pre vás sú virtuálne prehliadky ako stvorené. Môžete si ich v pokoji poprezerať cez internet aj na dovolenke, a po návrate domov, si už vybratú nehnuteľnosť prezriete a následne kúpite, ak vám bude vyhovovať.