Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Kúpa nehnuteľnosti na jeseň


Kúpa nehnuteľnosti na jeseň je obecne veľmi obľúbená medzi kupujúcimi. Aj z tohto dôvodu väčšinou na jeseň dochádza k zníženiu ponuky nehnuteľností a k miernemu zdražovaniu nehnuteľností.

 

Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí sa rozhodli pre zmenu bývania práve teraz, tak z vysokých cien nezúfajte! Aj teraz sa totiž dá objaviť skvelá ponuka za rozumnú cenu. Aktuálne máte napríklad skvelú možnosť získania príležitostnej akcie na zľavu cez realitnú kanceláriu Negotiant.

 

Investor projektu Malý Raj sa rozhodol práve v tomto nepriaznivom období ponúknuť potenciálnym zákazníkom jesennú akciu vo forme 5-7% na vybrané stavebné pozemky, ktoré sú určené na výstavbu rodinných domov.

 

Ak teda uvažujete práve o takejto možnosti získania nového bývania - postaviť si vlastný dom, tak neváhajte a využite túto skvelú jesennú akciu. Lokalita Malý Raj je naozaj lukratívna a budete sa tu cítiť hneď ako doma.

 

Malý Raj je rezidenčný projekt, ktorý sa nachádza na okraji Bratislavy a má tak naozaj výbornú polohu pre každého, kto má rád bývanie v rodinnom dome, ale pracuje v Bratislave a nechce sem dochádzať z veľkej diaľky.

 

Dôležité je podotknúť, že ide síce o nový projekt, ale celá infraštruktúra je už dokončená a plne funkčná, takže môžete hneď po kúpe pozemku bez problémov začať stavať.

 

Ak ešte stále váhate, či je táto lokalita vhodná pre vás, tak vám priblížime to, čo vás tu čaká (okrem skvelého bývania vo vlastnom dome). V blízkosti budete mať jazero s rozlohou 8000m2, ktoré je určené i na kúpanie. Poteší však i park s cyklotrasou a detské ihriská. Vďaka tomu sa tu budete baviť vy, aj vaše deti.

 

Keď ste sa teda rozhodli pre výber nového bývania práve teraz, tak sa určite pozrite i na túto výhodnú ponuku stavebných pozemkov v projekte Malý Raj.