spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Hľadanie napĺňajúcej práce


Ako iste všetci vieme, získať si v tomto novodobom svete napĺňajúce zamestnanie je naozaj neskutočne obtiažné a komplikované. Zoberme si, koľko to dá úsilia a práce, kým sa nám podarí nájsť niečo, čo nás baví a interesuje. Mnohokrát sa preto uspokojíme v hocakej práci, len aby nejaká bola.

 

Po rokoch si však možno budete vyčítať, že ste tam ostali a nehľadali to pravé. Niečo, čo vás bude dokonale vypĺňať a rovnako tak aj váš voľný čas a k tomu to bude dobre platené. K ďalším kritériám môže patriť aj možnosť práce s ľuďmi, ktorú vyhľadávajú prevažne otvorení ľudia. No a to možno snáď najdôležitejšie – chceli by ste mať možnosť kariérneho rastu, proste možnosť smieť ta ďalej vyvíjať a nemať pred sebou len vidinu desaťročí strávených pri tej istej práci bez možnosti osobného rozvoja. Lenže kde takú prácu nájsť?

 

Ideálne by mala mať vysnívaná práca aj flexibilný pracovný čas a vy by ste moli za svoju námahu aj patrične ohodnotení. Jednou z možností je preto hľadať prácu pri realitách. Stačí mať len schopnosti komunikácie a dobré sebavedomie na to, aby ste sa aj vy mohli zamestnať v realitnej kancelárii NEGOTIANT Group, a.s. kde sa po dlhšom nábore rozhodli, že opäť budú robiť nábor pre nových zamestnancov a členov realitnej kancelárie.

 

Ak radi pracujete v teréne, oceňujete prácu s ľuďmi a máte záujem o možnosť kariérneho rastu na vyššie a lepšie pozície, tak si myslím, že táto práca je pre vás jednoducho ako stvorená. Táto organizácia to práveponúka. Ak máte záujem o túto prácu a možnosť sa zamestnať vás zaujala, neváhajte a ozvite sa emailom na kariera@negotiant.sk, kde stačí zaslať motivačný list a váš životopis a môžete sa zúčastniť výberového konania. Viac informácii sa dozviete formou emailu, facebooku alebo priamo na ich webovej stránke: www.negotreal.sk.

 

Oslovovací list na pozíciu - Sales manager.