Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Hľadajte reality na mape


Realitná kancelária Negotiant sa neustále snaží pomáhať svojim klientom aj tým, že sa neustále mení a vylepšuje. Vďaka tomu už v mnohých oblastiach zákazníkom uľahčila ich snahu predať alebo kúpiť nehnuteľnosť.

Nedávno bola vylepšená i webová stránka realitnej kancelárie a to kompletným redizajnom, ktoýí je prehľadnejší a modernejší. S týmto samozrejme súviseli i ďalšie zmeny k lepšiemu – vynovením totiž prešiel i dizajn vyhľadávania nehnuteľností na mape.

Nové vyhľadávanie nehnuteľností je oveľa pohodlnejšie a jednoduchšie. Novinkou je možnosť vyhľadania ponúk aj do určite vzdialenosti od konkrétnej ulice. Vďaka tejto možnosti komfortne získate ponuky presne v tej lokalite, akú hľadáte.

Pri vyhľadávaní je najdôležitejšie zadať typ inzerátu, aký hľadáte a región, v ktorom by sa daná ponuka mala vyskytovať. V hľadaní vám iste pomôže i zadanie kategórie ako napríklad byt alebo dom. Ak máte presnejšie predstavy o tom, čo hľadáte, tak okruh ponúk vám zúži možnosť vytýčenia ceny v určitom rozpätí.

Ak hľadáte naozaj konkrétne miesto na život, tak môžete zadať do vyhľadávanie i názov ulice a objavia sa vám nehnuteľnosti, ktoré sú v ponuke v blízkom okolí tohto miesta. Možnosť hľadania iba ponúk s virtuálnou prehliadkou vám navyše môže ušetriť kopu času, ktorý by ste strávili chodením po rôznych bytoch alebo domoch a navštívite len vytipované nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú na virtuálnej prehliadke.

Nech už teda hľadáte medzi realitami čokoľvek, vďaka novému vyhľadávaniu na webovej stránke realitnej kancelárie Negotiant sa vám bude hľadať naozaj Ľahšie. Veď vyskúšajte a uvidíte, nové vyhľadávanie nehnuteľností na mape nájdete tu: Nehnuteľnosti na mape.