spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Chcete predať nehnuteľnosť? Neviete na koho sa obrátiť?


Aj vy patríte k ľuďom, ktorí sa chystajú zmeniť bývanie, no neviete ako na to? Jednoducho s tým nemáte skúsenosti a neviete ako najrýchlejšie a najlepšie svoju nehnuteľnosť predáte? Dôležité je vybrať si dobrého partnera, ktorý vám pomôže bez problémov zohnať vhodného kupujúceho.

 

Ak ste si na vyššie uvedené otázky odpovedali kladne, vedzte že sa môžete obrátiť na spoľahlivého a skúseného partnera – na realitnú kanceláriu Negotiant. Vďaka pomoci skutočných odborníkov totiž budete z predaja menej stresovaní a ušetríte kopu času.

 

Stačí ak sa realitnej kancelárii ozvete ešte pred tým ako zverejníte svoju nehnuteľnosť do súkromnej inzercie. Pracovník realitnej kancelárieNegotiant si s Vami dohodne stretnutie kedy si danú nehnuteľnosť prezrie a podľa svojich odborných znalostí a skúseností odhadne cenu. Zároveň Vám navrhne a odporučí spôsob predaja nehnuteľnosti, ktorý je pre daný dom alebo byt najvhodnejší.

 

Súčasne počas návštevy predávaného bytu realitný agent vyhotoví kvalitnú fotodokumentáciu, ktorá predaj uľahčí a urýchli. Veď kvalitné zobrazenie ponúkanej nehnuteľnosti v inzercii zvyšuje pravdepodobnosť, že si daný inzerát niekto všimne.

 

V súčasnosti je už samozrejmosťou aj vyhotovenie virtuálnej prehliadky, ktorá ešte lepšie potenciálnym záujemcom priblíži danú nehnuteľnosť. Vďaka virtuálnym prehliadkam k vám na reálnu prehliadku bytu prídu už len vážni záujemcovia vďaka čomu ušetríte naozaj veľa času a energie.

 

Ak si teda s predajom bytu alebo domu neviete poradiť, skúste sa obrátiť na odborníkov z realitnej kancelárie Negotiant, možno budete veľmi prekvapený zo skorých a dobrých výsledkov.