Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Bývanie v Stupave


Aj vy patríte k tým ľuďom, ktorých už bývanie v paneláku vo veľkomeste nebaví a snívate o tom, že sa raz presťahujete do nejakej pokojnejšej lokality a možno dokonca do rodinného domu? Takýchto ľudí je v poslednom čase čím ďalej tým viac. Ak navyše pracujete v Bratislave a dostupnosť sem je pre vás veľmi dôležitá, poradíme vám – vyberte si mesto Stupava.

Ako iste viete, Stupava leží blízko Bratislavy – len 10km. Čo znamená, že dostupnosť do hlavného mesta je fakt skvelá. Od roku 2011 je dokonca priamo napojená na diaľnicu, čo znamená, že do Bratislavy sa dostanete autom za približne 10 minút a ak využijete diaľnicu smerom od Brna, tak dokonca len za 5 minút, pretože tu vás ranné zápchy nestretnú. Hoci Stupava leží tak blízko pri Bratislave, ide o prímestské mestečko, ktoré je svojou atmosférou veľmi malebné. To vám prináša pokojné bývanie a zároveň skvelú dostupnosť do centra diania.

A čo okrem už spomínaných výhod prináša Stupava jej obyvateľom? Je to predovšetkým prekrásna scenéria okolitej prírody ale aj množstvo kultúrnych a historických pamiatok. Ak teda patríte k milovníkom turistiky, Stupava je pre vás ideálna pretože leží pri západných svahoch Malých Karpát a je zo všetkých strán ohraničená lesmi. Podnebie v tejto oblasti je relatívne suché a teplé, čo je predpokladom pre príjemné letá strávené pri bazéne s rodinou.

Istotne sa vám Stupava zapáčila, veď koho by nelákalo takéto príjemné bývanie. Otázkou už len ostáva kde konkrétne si zadovážiť dom alebo pozemok. Realitná kancelária Negotiant má pre vás veľmi aktuálny tip – mestské domy v Stupave, ktoré sú súčasťou novej obytnej štvrte Stupava – západ.

V tomto projekte sa nachádza ucelená zóna bývania s rodinnými domami, radovou výstavbou, výstavbou bytov a s úplnou občianskou vybavenosťou. Projekt je realizovaný postupne po sekciách, aktuálne sú dokončené sekcie A až E a ostatné sú v štádiu hrubej stavby.

Jednotlivé sekcie pozostávajú zo 4 rodinných domov, pričom ku každému domu patria 2 parkovacie miesta s prístupovými chodníkmi. Terén v tejto lokalite je skoro rovinatý, mierne sa zvažuje k Stupavskému potoku.

Ak vás spomínaný projekt v Stupave zaujal a možno by ste mali záujem o niektorú z obytných jednotiek, určite kliknite na nasledujúci odkaz a dozviete sa viac informácií.

Mestské domy Stupava