Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Bližšie k ľuďom


Cieľom každého, kto má obchodné zmýšľanie je byť čo najbližšie k svojim klientom. Ideálne na takom mieste, aby bol čo najmenší problém ich nájsť či, čo je v dnešnej dobe, pre ktorú je príznačné veľké množstvo áut, kde zaparkovať. Nájsť vhodný priestor na tej najlepšej adrese s dobrou prístupnosťou však nie je vždy jednoduché. Čím bližšie k centru, tým rastú aj ceny, prípadne nájsť vyhovujúcu budovu do ktorej sa firma môže presťahovať tiež nie je tak úplne ľahké.

 

Preto keď sa naskytne vhodná príležitosť, nájdu sa vyhovujúce priestory na veľmi dobrom mieste, je to vždy pre firmu obrovská radosť. Lepšia dostupnosť pre zamestnancov, ale predovšetkým klientov je niečo neoceniteľné, preto sa každý snaží byť čo najbližšie k centru mesta, v ktorom jeho firma sídli. Blízkosť centra zaručuje nie len dobrú dostupnosť, ale aj skutočnosť, že o vás bude vedieť omnoho viac ľudí a tým sa rozšíri vaša klientela, zlepšia služby, či skvalitní celý servis. Predsa len, u zákazníkov mnohokrát rozhoduje aj samotná dostupnosť, nie len kvalita ponúkaných služieb a tak čím ste bližšie k svojím klientom, tým ich môžete aj viac získať.

 

Preto je veľkým potešením dať vám na známosť, že realitná kancelária je k vám o kus bližšie. Prvý jún sa stal dátumom, kedy prevádzka presunula bližšie do centra mesta Bratislavy. Novou adresou sa stala Záhradníckej 27, 811 07 Bratislava, v ktorej blízkosti nájdete budovu Justičného paláca, budovy Sociálnej poisťovne, alebo Námestie Martina Benku aj s možnosťou parkovania pre verejnosť v podzemných garážach. Lepšia dostupnosť, ľahší prístup, jednoduchšie nájdenie – nová adresa spĺňa všetky tieto tri parametre!