Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

10 dôvodov prečo kúpiť nehnuteľnosť teraz


Prečo kúpiť nehnuteľnosť teraz ?

 

Mnohí klienti pri kúpe nehnuteľnosti pociťujú neistoty pri výbere nehnuteľnosti alebo obavu v hlavnej otázke, či vôbec kupovať nehnuteľnosť v tomto období. Obavy sú prirodzene na mieste a na jednoducho položenú otázku sa pokúsime v krátkosti odpovedať, prečo je teraz výhodné zvažovať kúpu nehnuteľnosti.

 

Počas roka ceny nehnuteľností mierne kolíšu a aktuálna cena vhodnej nehnuteľnosti sa môže časom zmeniť v prospech kupujúceho alebo v prospech vlastníka nehnuteľnosti.

 

Faktorov, ktoré ovplyvňujú cenotvorbu je viacej, ale v krátkosti poukážeme v jednotlivých dôvodoch aj na niektoré z nich.

 

Desatoro dôvodov prečo si vybrať nehnuteľnosť teraz a ideálne cez realitnú kanceláriu NEGOTIANT:

 

1. Aktuálna ponuka nehnuteľností poskytuje na výber nehnuteľnosti za najvýhodnejšie podmienky za posledných 5 rokov.

 

2. Slnečné teplé počasie podporuje dopyt po nehnuteľnostiach, klienti sa rýchlejšie rozhodujú pre kúpu v slnečných dňoch, čo spôsobuje zvýšené predaje nehnuteľností.

 

3. Najlepšie úrokové sadzby pre hypotekárne úvery, v tomto období sme našim klientom vedeli pripraviť úvery s úrokmi od 2,59%, historicky najlepšie podmienky SR.

 

 

4. Nehnuteľnosť je ako investícia jedna z najbezpečnejších na trhu, ktorá zároveň vytvára zisk pre vlastníka vo forme nájmu.

 

5. Jar je obdobím nového začiatku, klienti si vyberajú nové rodinné domy, alebo pozemky pre rodinné domy. V tomto období sú pozemky a rodinné domy na odbyt. 

 

6. Do leta chce každý bývať vo svojom, tj dnes už chce kúpiť. 

 

7. Kupujte lacno, predávajta draho.

 

8. Zarobte na nehnuteľnosti dvakrát, raz keď je prenajímate, druhý krát keď ju drahšie predáte.

 

9. Dnes máte možnosť využiť bezplatné služby našich finančných agentov v oblasti financií. 

 

10. Marec je mesiacom plných zliav. Na našich developerských projektoch Vám vieme zabezpečiť najvyššie zľavy v histórii daných projektov.

 

Snáď Vám sú naše dôvody dostatočne na to, aby ste nemuseli kúpu nehnuteľnosti ďalej odkladať.

 

Ak sa rozhodnete niektorý z bodov riešiť s našou spoločnosťou, tak sa môžete obrátiť aj na tel. kontakt 0905 685 274.