spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Realitné články / blogy


Možno to bude znieť prekvapivo v čase krízy, ale dopyt po nehnuteľnostiach sa neustále zvyšuje. Čoraz viac ľudí chce totiž bývať vo svojom a nie v prenajatom byte či dome a lebo chce investovať svoje peniaze. To je jasné, tak to bolo asi vždy. Ale čo spôsobilo reálny rast dopytu po kúpe nehnuteľností. Paradoxne je príčinou pravdepodobne dlhá kríza vo svete či neistota na trhoch ňou spôsobená.

Kríza. Toto slovo otriaslo pred niekoľkými rokmi ekonomikou takmer celého sveta. No určite nie je zažehnaná ani v súčasnosti. Často totiž vidíme bankroty rôznych firiem, dokonca hrozia i bankroty celých štátov. Továrne sa zatvárajú a hromadne prepúšťajú ľudí. Rastúca nezamestnanosť tiež ekonomike nepomáha. A práve v takejto situácii si treba niekoľkokrát rozmyslieť ako budeme investovať.

Realitná kancelária Negotiant Group, a.s. pre svojich klientov opäť pripravila udalosť na, ktorú sa môžu tešiť. Tento krát pôjde o konferenciu s veľmi zaujímavými témami v Bratislave.

V súčasnej modernej dobe ide všetko dopredu. Všetko sa vyvíja obrovskou rýchlosťou, a preto žiadna firma nesmie zaostávať, inak nebude mať úspech a ľudia o jej služby nebudú mať záujem. Aj toto bol dôvod prečo sa do modernizácie pustila aj realitná kancelária Negotiant. Investíciou do nových technológií sa snaží priblížiť svojim klientom a vyjsť im tak v ústrety.

Dalo by sa povedať, že sociálne siete hýbu svetom. Veď koľkokrát už počujeme od našich známych príbehy začínajúce slovami: „Na Facebooku som čítal..“ alebo „Videl si čo dal včera XY na Facebook?“ Alebo keď ideme v autobuse či vlaku, často počujeme cudzie rozhovory a čoraz častejšie sa do nich dostávajú témy práve zo sociálnych sietí.

Realitná kancelária Negotiant prichádza so závratnou zmenou. Ide o veľký krok dopredu, zmenu usporiadania firmy a aj názvu. Už onedlho bude totiž minulosťou Negotiant s.r.o. a svet uzrie nová spoločnosť Negotiant Group, a.s. Toto je jeden z ďalších krokov, ktorými chce naša realitná kancelária vyjsť v ústrety svojim terajším i budúcim klientom.

Vysoké školy opäť otvárajú brány a množstvo študentov má zase problém s tým, kde budú počas štúdia bývať. Väčšina miest s univerzitami síce má aký taký počet lôžok na internátoch, ale určite to zďaleka ani nestačí. Ak ste študentom napríklad v Bratislave a uvažujete nad bývaním, máte niekoľko možností.

Uvažujete nad kúpou bytu, či domu? Peniaze by ste na to aj mali, ale akosi máte málo času a stále sa Vám nedarí nájsť nehnuteľnosť práve pre Vás? Tak presne preto sa na realitnom trhu objavila nová služba s názvom Reality Asistent. Túto skvelú službu Vám prináša naša realitná kancelária.

Ak práve uvažujete nad zaobstaraním si nového bývania, ale nie ste úplne presvedčení o tom, čo Vám bude najviac vyhovovať, tak čítajte ďalej a možno Vám pomôžeme s rozhodovaním. Vybrať si totiž medzi bytom a domom nie je až také jednoduché ako sa na prvý pohľad zdá. Treba zvážiť veľa aspektov oboch možností. Čo je teda výhodnejšie, kúpa domu či bytu?