spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Realitné články / blogy

Sociálne siete dnes, to nie je už len asi najznámejší Facebook, ale aj množstvo iných sietí. A keďže nie každý človek má svoj profil na každej sieti, tak sa realitná kancelária Negotiant snaží priblížiť aj tým, ktorí používajú menej známe siete.

Novostavby sú v poslednom čase čoraz viac obľúbené. Veď niet sa čo čudovať, tieto nehnuteľnosti sú totiž zvyčajne umiestnené v krásnom prostredí, vyzerajú úžasne a sú nové. Čo je veľká výhoda oproti starším nehnuteľnostiam.

Realitná kancelária Negotiant vie, že jej zákazníci idú s dobou a čoraz viac využívajú internet a jeho vymoženosti nielen na zábavu, ale i prácu a nakupovanie. Výnimkou samozrejme nie je ani vyhľadávanie nehnuteľností. A práve preto sa realitná kancelária snaží priblížiť svoje aktivity prostredníctvom internetu, a po novom aj pomocou rôznych sociálnych sietí.

Problémy s financiami boli, sú a zrejme aj vždy budú. Veď nie každý deň je nedeľa a darí sa nám. Môže totiž nastať situácia, ktorú nikto v živote nechce. Nedostatok finančných prostriedkov. Už samo o sebe je to skľučujúce a obmedzujúce, ale čo však robiť ak sa pridružia aj s tým súvisiace problémy?

Prezentovať firmu je základom úspechu hlavne dnes, keď sa na nás všade hrnú reklamy a konkurencia je vysoká. Z tohto dôvodu sa aj realitná kancelária Negotiant snaží približovať svojim klientom rôznymi spôsobmi.

Občas sa v živote stávajú veci, kedy musíme rýchlo konať. A veci, ktoré zvyčajne riešime niekoľko mesiacov nás súria. Je možné, že sa to môže týkať aj nehnuteľností a príde chvíľa, keď sa budeme potrebovať veľmi rýchlo zbaviť našej nehnuteľnosti. Ale ako na to? Nie je to vždy také jednoduché.

V novom roku prináša realitná kancelária Negotiant svojim klientom ďalšie novinky, ktorými sa im snaží pomáhať a zjednodušovať život. Rok bude istotne dlhý, tak aj noviniek bude samozrejme viac. Ale keďže sa netreba nikam ponáhľať, tak ich bude realitná kancelária zavádzať a predstavovať postupne.

Čas neúprosne letí, a tak sa stalo aj to, že realitná kancelária Negotiant pomaly starne a naberá skúsenosti. Presne 5.12.2011 sme totiž oslávili už 6 rokov pôsobenia na Slovenskom realitnom trhu. Za tento dá sa povedať dlhý čas sme toho zažili spolu veľa. Neustále sme sa snažili zlepšovať vo svojich výkonoch, prinášali sme vám nové a nové služby.

Sviatok svätého Mikuláša sa dá považovať za predzvesť Vianoc. Niekoľko týždňov pred týmito hlavnými zimnými sviatkami si totiž pripomíname odkaz biskupa Mikuláša, ktorý je známy hlavne vďaka svojej štedrosti.

Už sa pomaly blíži koniec roka a s ním i Vianoce. A práve v tomto období sa najviac rozmýšľa o darčekoch. Množstvo ľudí sa práve teraz rozhoduje o tom, že tento rok budú Vianoce trošku iné a ako darček sebe a svojej rodine venujú dom či byt. Ale je lepšie kupovať nehnuteľnostiteraz, pred koncom roka? Alebo je lepšie počkať na rok nový? To sú otázky na ktoré sa pokúsime zodpovedať.