spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Realitné články / blogy

Bývať v Bratislave v súčasnosti je výhodné z viacerých hľadísk. Nejde len o to, že bývame v hlavnom meste Slovenska, ktoré je veľké, je tu veľké množstvo kultúrneho ale i športového vyžitia, množstvo nákupných centier a dokonca aj prírodné jazero.

Modernizácie a vylepšenia ktoré svojim klientom prináša realitná kancelária Negotiant už verných klientov neprekvapia. Pretože v posledných rokoch ich už realitná kancelária priniesla niekoľko, aby sa modernizovala a približovala sa tak svojim zákazníkom. Medzi tie najnovšie patrí aplikácia na prezeranie nehnuteľností určená pre tablety.

Zaveste si obraz vášho úspešného podnikania do galérie Viedenská brána (Vienna Gate) , kde sú už pripravené prevádzky ako supermarket, reštaurácia, banka, bageteria, lekáreň, kaviareň, trafika, projekčná kancelária, fitness, salón krásy, administratíva a ďalšie obchodné priestory. To je rada, ktorú dáva známy špecialista na komerčné priestory. Investor v rámci ponúkaných služieb v administratívno-obchodnej časti Vienna Gate galérie umožňuje flexibilne tvoriť priestor podľa požiadaviek klienta. Tisíce metrov podlažnej plochy dávajú tušiť, že život v galérii bude skutočne pestrý a schopný saturovať dostatočnú komerčnú silu s pozitívnym synergickým efektom.

Pri výbere bývania si ľudia väčšinou dávajú dobrý pozor na to, čo si zvolia. Je to spôsobené nielen tým, že ide pravdepodobne o dlhodobú investíciu, ale aj tým, že sa jedná o budúci domov, v ktorom by sa mali cítiť príjemne, pohodlne a bezpečne.

P l u s f i c t i o n

Akákoľvek zhoda či podobnosť je náhodná. Všetky autorské práva vyhradené.

Bratislava má nový územný plán v 3D

V sobotu 28 apríla sa konala dlho očakávaná prezentácia nového územného plánu v 3D formáte mesta Bratislavy v priestoroch Starej tržnice. Záujem verejnosti bol mimoriadny.


Bývanie v hlavnom meste Slovenska – Bratislave so sebou prináša množstvo výhod ako napríklad dostupnosť práce v rôznych odvetviach. Lákadlom sú však i lepšie platové podmienky, vysoká občianska vybavenosť, množstvo nákupných centier ale napríklad aj neďaleké Maďarsko a Rakúsko. To sa dá využiť nielen na lepšie nákupy ale napríklad aj pracovne.

Život v Bratislave, hlavnom meste Slovenska, nie je vôbec jednoduchý. Nájsť tu pekný byt v dobrej lokalite môže byť naozaj problém. A nájsť taký, pri ktorom nebudete mať problém s parkovaním, to je hotový zázrak. Ak je však váš život na Bratislavu napojený a nechcete toto mesto opustiť, máme pre vás výborný typ

Keď chce človek kúpiť nehnuteľnosť, tak musí zvažovať mnoho vecí. Jednou z nich je aj doba kedy dom, či byt kúpiť, pretože ceny na trhu s realitami sa menia v závislosti na viacerých veciach. Ak ste teda čakali na zlepšenie situácie na trhu, tak máme pre vás dobré správy. Kúpa bytu v Nitre nebola nikdy taká výhodná ako dnes!


Vo svete realít existuje množstvo služieb, ktoré pomáhajú predávať nehnuteľnosti a uľahčujú tak život predávajúcim. Medzi takéto služby istotne patrí aj exkluzívny výhradný predaj. Ak neviete o čo sa jedná, tak čítajte ďalej a dozviete sa o tejto možnosti viac.

Pre budúcnosť je dôležitý rozvoj vo všetkých oblastiach. Či už ide o vedu, techniku, ale aj o bývanie. A toto je jedným z dôvodov prečo vznikajú v oblasti nehnuteľností mnohé nové developerské projekty.