spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Realitné články / blogy

Negotiant, realitná kancelária kráčajúca s dobou, má pre svojich zákazníkov a všetkých ľudí hľadajúcich, či ponúkajúcich reality opäť niečo nové. Tento krát pôjde o doplnok internetových prehliadačov – tzv. toolbar.

Realitná kancelária Negotiant prezentuje niektoré svoje články (blogy) aj prostredníctvom domény blogspot.com. Môžete nájsť najzaujímavejšie blogy aj na stránke http://realitna-kancelaria.blogspot.sk s môžnosťou odoberania RSS správ výberu zo všetkých realitných článkov.

Leto neprináša len teplo, slnko, prázdniny a dovolenky, ale vďaka týmto veciam aj nejaké problémy. A to aj v oblasti realít. Veď si predstavte aké môže byť ťažké dohodnúť si v lete prehliadky nehnuteľností.

Toto leto Vám neprinieslo len slnečné lúče, ale aj nové možnosti. Realitná kancelária Negotiant totiž vykonávala nábor nových kolegov na rôzne pozície vo firme.

Chcete bývať vo vlastnom dome? A prečo nie?

Ak áno, máme pre vás 5 odpovedí na otázky, ktoré zaujímajú každého, kto nechce spraviť chybu pri rozhodovaní sa, a naopak získať výhodu. Preto sme exkluzívne oslovili za vás kreatívne štúdio architekta Ivana Podobu, známeho z prác pre významných svetových producentov, ako napríklad spoločnosť DreamWorks (USA) pána Spielberga, či nadnárodných developerských spoločností. Tu je stručný výňatok nášho rozhovoru, ktorý so súhlasom pána architekta zverejňujeme


Hľadáte si nový rodinný dom v okolí Malaciek? Tak potom určite čítajte ďalej. Realitná kancelária Negotiant Vám totiž chce priblížiť jednu skvelú ponuku priamo v Malackách.

Nedávno sme zverejnili pripravovanú aplikáciu pre našich klientov s ponukou nehnuteľností na slovenskom trhu. Konečne Vám môžme predstaviť vyvinutú aplikáciu Virtuálne reality aj na AppStore, odkiaľ má možnosť každý vlastník iPad zariadenia si danú aplikáciu bezplatne stiahnuť a užívať. 

Chcem dobré a lacné bývanie – to si hovorí snáď každý. Ale ako na to? Možností je viacero. Jednou z nich je internet – stačí ísť na inzertné portály a prezrieť si súkromnú inzerciu. Takýchto inzertných stránok je celá kopa, takže aj ponúka bude dostatok.

Určite to všetci poznáte – máte krásnu predstavu niečoho, no pri jej realizácii zistíte, že ju nedokážete sami uskutočniť tak, aby to v závere vyzeralo naozaj dobre. Preto sa vám často stane, že to čo spravíte, musíte prerobiť alebo požiadať o pomoc profesionálov. Toto nie je problém, ak ide o malé veci. Ak sa vám však niečo podobné stane pri prerábaní bytu, je to problém, pretože viacnásobné prerábanie môže vyjsť riadne draho.

Súčasťou bytových jednotiek sú aj komfortné terasy, balkóny, lodžie a zimné záhrady. Parkovacie státia sú k dispozícii v suteréne budovy. Zaujímavosťou projektu je moderná architektúra s vysokým štandardom používaných materiálov a ponuka relaxačného a športového vyžitia a ďalších služieb v obchodnom centre Galérie Cubicon, kde môžete mať aj vy svoj obchod.