spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Realitné články / blogy

Už dlhšiu dobu hľadáte nové bývanie, no každý byt má nejaké chyby? Už ste z toho trochu zúfalí? Nebuďte, možno len hľadáte medzi nesprávnymi nehnuteľnosťami.

To, že nájsť ideálnu nehnuteľnosť nie je vôbec jednoduché sme už spomínali niekoľkokrát. Často sa totiž objavujú problémy pri hľadaní nehnuteľností, hlavne ak hľadáte bez pomoci profesionála. Preto je vždy lepšie sa obrátiť na realitnú kanceláriu, ktorá vám nájdenie vysnívaného domu uľahčí.


Hľadanie nehnuteľností a ich výber je naozaj náročná úloha. A ak nevyužívate pomoc realitného makléra, tak vám to zaberie naozaj veľa času. Takéto hľadanie navyše môže byť občas neprehľadné.

Aj vy patríte k ľuďom, ktorí vlastnia nehnuteľnosť a chcú sa jej „zbaviť“? Potrebujete peniaze z predaja tejto nehnuteľnosti naozaj súrne a predaj vám nevychádza? Možno ste takýto predaj len trochu podcenili.

Aj vy patríte k ľuďom, ktorí túžia po novom bývaní a neustále si prezeráte rôzne inzeráty a ponuky nehnuteľností? Hľadáte naozaj všade a nič z ponúkaných domov, či bytov sa vám nepáči? Tak sa skúste obrátiť na našu realitnú kanceláriu Negotiant.

Venujete sa realitám alebo len dlho hľadáte dom či byt a už máte z toho v hlave chaos? Skúste sa nejako odreagovať! Jednoducho sa zabavte nejakou hrou alebo príjemným filmom. Ak však na takéto zábavky nemáte čas, tak realitná kancelária Negotiant vám nachystala jednu, ktorá vám nezaberie veľa času a pritom vás rozveselí.


Aj vy patríte k tým ľuďom, ktorých už bývanie v paneláku vo veľkomeste nebaví a snívate o tom, že sa raz presťahujete do nejakej pokojnejšej lokality a možno dokonca do rodinného domu? Takýchto ľudí je v poslednom čase čím ďalej tým viac. Ak navyše pracujete v Bratislave a dostupnosť sem je pre vás veľmi dôležitá, poradíme vám – vyberte si mesto Stupava.


Ak patríte k verným klientom realitnej kancelárie Negotiant, tak určite poznáte aj všetky jej počiny na internete. Jedným z nich je aj zaujímavá a obľúbená aplikácia „Virtuálne reality“. V týchto dňoch si však Negotiant pripravil zmeny aj v tejto aplikácii a verte, že k lepšiemu.