spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Realitné články / blogy

Realitná kancelária Negotiant sa opäť rozhodla svojich klientov potešiť niečím iným ako výhodnou a širokou ponukou nehnuteľností. Tento krát má každý z vás možnosť získať elegantný wallpaper pre rôzne prístroje.

Túžite po bývaní v Bratislave trochu inak? Skúste si zaobstarať byt v americkom štýle! Práve takéto byty Vám aktuálne ponúka realitná kancelária Negotiant, priamo v hlavnom meste Slovenska, v časti Nové mesto, na Račianskej ulici.

Túžite po vlastnom domove, no žiadny byt v Bratislave vás ešte nezaujal? Prípadne chcete iba rodinný dom, no nechcete sa príliš vzďaľovať od hlavného mesta kvôli práci alebo kamarátom, ktorých tam máte? Realitná kancelária Negotiant má aj pre Vás riešenie – skvelé rodinné domy od talianskeho developera.

Hľadáte už dlho nejakú nehnuteľnosť, ktorá by vyhovovala vašim predstavám o dokonalom bývaní, no márne? Chcete to už vzdať? Nerobte to! Len pozmeňte trochu plán, nájdite si stavebný pozemok a dom si dáte postaviť presne podľa vašich najtajnejších snov. Veď čo môže byť lepšie ako bývať v dome, ktorý ste si vysnívali?

Počasie za oknom nám konečne dáva najavo, že zima je už tu. Hoci sa nedá predpovedať dokedy bude na Slovensku panovať takéto naozaj zimné počasie, aj tak si treba dávať pozor pri kupovaní realít práve v tomto období.

Nový rok je vždy časom nových predsavzatí, ktoré sa nie vždy splnia. Avšak na začiatku nového kalendárneho roka majú všetci aj plno očakávaní, čo sa bude diať a to nielen na realitnom trhu.

Od 1. januára 2013 vstúpil do účinnosti zákon č. 300/2012, ktorý novelizoval pôvodný zákon č. 555/2005 Z.z.

Zákon o energetickej hospodárnosti budov a o zmene a doplnení niektorých zákonov upravuje aj nasledovné povinnosti pri predaji alebo prenajatí nehnuteľnosti:


Aj keď zima práve neukazuje svoju lepšiu, zasneženú, stránku, tak za dverami sú už Vianoce, sviatky radosti a pokoja. Realitná kancelária Negotiant by sa v tejto dobe chcela poďakovať všetkým svojim klientom za prejavenú dôveru a popriať im krásne sviatky.

V súčasnosti sa pri bývaní neberie ohľad len na to, ako daný dom či byt vyzerá, ale hlavne na lokalitu. Pokiaľ ide o Slovensko, tak asi najviac ľudí chce bývať v Bratislave hlavne z dôvodu dochádzania do práce, keďže ide o hlavné mesto, kde ešte aké také pracovné príležitosti sú. Ak však chcete pracovať v Bratislave, nemusíte v nej aj bývať. Stačí zvoliť dobrú lokalitu v blízkosti a v práci budete možno skôr ako keby bývate priamo v meste.

Mnoho, hlavne mladých, ľudí sa chce osamostatniť, avšak v tomto kroku im bráni jedna vec: nedostatok financií. Ako teda vyriešiť tento problém tak, aby mohli aj mladí bývať vo svojom vysnívanom dome? Asi jedinou možnou cestou je hypotéka.