spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Realitné články / blogy

Realitná kancelária Negotiant má pre svojich partnerov, klientov a sympatizantov skvelú novinku – Klub Negotiant, do ktorého sa môžu zapojiť práve spomínané osoby. Členstvom v klube každý získa množstvo rôznych výhod.

Realitná kancelária Negotiant má pre svojich najvernejších klientov skvelé balíky služieb so zvýhodnenými podmienkami. Balíky sú určené najmä pre ľudí, ktorí zvažujú kúpu aj predaj nehnuteľnosti a zvolia si na realizáciu oboch týchto obchodných prípadov práve RK Negotiant, vďaka čomu získajú ďalšie výhody.

 


Slovenská správa ciest uverejnila výsledky merania intenzity dopravy na cestných komunikáciách celého Slovenska. Štatistika dokázala nárast dopravnej intenzity Posledné sčítanie vyťaženosti našich ciest bolo uskutočnené v roku 2010. Monitoring dopravy prebiehal na všetkých diaľniciach, rýchlostných cestách, cestách I.,II., a III. triedy. Výsledky ukázali, že najvyťaženejšou Slovenskou komunikáciou je diaľnica D1. Merateľným ukazovateľom je viac než 100 000 automobilov, čo predstavuje 28% nárast oproti roku 2005. Na moste Lafranconi bol zaznamenaný nárast o viac než 73%.

Kúpa nehnuteľnosti na jeseň je obecne veľmi obľúbená medzi kupujúcimi. Aj z tohto dôvodu väčšinou na jeseň dochádza k zníženiu ponuky nehnuteľností a k miernemu zdražovaniu nehnuteľností.

Aké druhy NEHNUTEĽNOSTÍ máme v ponuke?

 

V projekte Maly Raj si môžu klienti kúpiť:

- stavebný pozemok (vlasná realizácia RD)

- RD s pozemkom v rôznom štádiu prevedenia (hrubá stavba, holodom, RD na kľúč)

- Byt v bytovom alebo polyfunčnom dome

- Byt vo viladome 

- Nebytový/komerčný priestor v polyfunkčnom dome


A opäť je tu niečo nové od Vašej obľúbenej realitnej kancelárie Negotiant! Ako ste si už isto všimli, naša realitná kancelária zmenila dizajn internetovej stránky. Tento krok dopĺňa všetky aktivity, ktorými sa realitná kancelária snaží priblížiť svojim klientom, ktorí idú s dobou a pokrok očakávajú aj od ostatných.

Ako to už tak býva, ľudia vyhľadávajú rôzne typy nehnuteľností. Či už sa jedná o dom alebo byt, to záleží od každého individuálne. Bývate v byte a vždy ste snívali o krásnom rodinnom dome s krbom, pivnicou pod základmi a podkrovím? Alebo je vašou túžbou práve naopak byt položený na vysokom poschodí s prekrásnym výhľadom na mesto pod vami a hneď oproti vám súmerne položený byt s veľmi milými susedmi?

Pri výbere prvého bytu treba hľadieť na niekoľko kritérií. Dôležitá je lokalita, poschodie, rozloha a konštrukcia celého bytového zariadenia, rovnako ako dostupnosť sociálnych zariadení, prípadne hromadnej dopravy. Určite by sa aj vám lepšie sťahovalo do novovybudovaného, vymurovaného bytu s plávajúcou podlahou a plastovými oknami. Na strane druhej starší byt predstavuje možnosť úpravy podľa vlastných predstáv.

Cieľom každého, kto má obchodné zmýšľanie je byť čo najbližšie k svojim klientom. Ideálne na takom mieste, aby bol čo najmenší problém ich nájsť či, čo je v dnešnej dobe, pre ktorú je príznačné veľké množstvo áut, kde zaparkovať. Nájsť vhodný priestor na tej najlepšej adrese s dobrou prístupnosťou však nie je vždy jednoduché. Čím bližšie k centru, tým rastú aj ceny, prípadne nájsť vyhovujúcu budovu do ktorej sa firma môže presťahovať tiež nie je tak úplne ľahké.

Poznáte to určite všetci: odpoveď na akúkoľvek otázku hľadáme predovšetkým v prvom prípade na internete. Či už ide o nejaký recept, ako odstrániť škvrnu z oblečenia, či ako zbaliť partnera...väčšinou použijeme vyhľadávač a necháme si poradiť tými, čo si podobnými strasťami prešli pred nami. Niekedy sú to odborníci, inokedy len bežní ľudia, ako my, čo nám dokážu poradiť. Veď ako sa hovorí, po dobrú radu netreba ďaleko chodiť!