NEGOTIANT - Realitná kancelária

Vitajte v realitnej kancelárii Negotiant.   Vyberte si z našej širokej ponuky nehnuteľností. Ponúkame byty, domy, novostavby (developerské projekty), prípadne nehnuteľnosti iného charakteru. V záložke Nehnuteľnosti sa nachádzajú nehnuteľnosti s možnosťou odkúpenia alebo odpredania s orientačnými cenami našich klientov, predbežnými požiadavkami a s ďalšími údajmi charakterizujúce jednotlivé reality. V záložke Projekty nájdete ponuku aktuálnych developerských projektov podľa Vašich kritérii. V prípade, že Vás niektorá ponuka oslovila, alebo máte záujem o pridanie svojej nehnuteľnosti do našej databázy, v záložke Informácie sa dozviete bližšie podmienky ďalšej spolupráce.   V prípade ak si z ponuky nehnuteľností nenájdete vhodný byt alebo dom, zastavte sa u nás v kancelárii a sprístupníme Vám aj stovky ďalších ...
chcete sa dozvedieť viac ?
KLIENTSKÁ ZÓNA
LOGIN
HESLO

Finančné poradenstvo

Financovanie pri kúpe nehnuteľnosti

Spoločnosť Negotiant rozširuje ponuku svojich služieb aj o kompletné poradenstvo vo finančnej oblasti a to najmä finančné poradenstvo pre výber vhodného úveru na financovanie kúpy nehnuteľnosti, ale aj poradenstvo so zabezpečením poistenia nehnuteľnosti, životnej poistky, poistenie úveru v prípade straty zamestnania a pod.

 

Poradenstvo pri výbere vhodného hypotekárneho úveru

Certifikovaní finanční poradcovia našej spoločnosti Vám vedia navrhnúť optimálne financovanie kupovanej nehnuteľnosti a vypracovať ponuku jednotlivých bankových inštitúcii. Úverové podmienky jednotlivých bankových inštitúcii sa pravidelne menia a naši poradcovia Vám vzhľadom na vysoký počet zrealizovaných obchodných prípadov a dlhoročné skúsenosti vedia odporúčiť najpriechodnejší a finančne najvýhodnejší model financovania kúpy Vašej nehnuteľnosti.

 

Výhody využitia služieb našich finančných poradcov:

- klient získava ponuky najvýhodnejších úverov, ktoré sú momentálne k dispozícii na finančnom trhu

- klient získava kompletnú finančnú analýzu o svojich možnostiach a o preplatenosti daného úveru po dobu splatnosti úveru

- konzultácie ohľadom financovania sú prirodzene zdarma

- navrhnutie vhodných riešení pre poistenie nehnuteľnosti

- možnosť vypracovania aj návrhu na životné poistenie

- možnosť získať aj ponuky na poistenie úveru proti strate zamestnania, smrti alebo trvalej invalidity, a pod.

 

Kontakt na finančného poradcu

Mgr. Peter Balogh - finančný poradca

Finančné poradenstvo
e-mail: info@negotiant.sk
mobil: 0905 685 274
 

 

Poradenstvo pri výbere vhodnej poistky

Pre čerpanie hypotekárneho úveru je nevyhnutné zakladanú nehnuteľnosť poistiť a vinkulovať poistné plnenie v prospech bankovej inštitúcie, z ktorej si čerpá klient hypotekárny úver. Prirodzene aj s týmto problémom si naši finanční poradcovia ľahko poradia a poukážu na rozdiely medzi poisťovňami na trhu.

 

Poistenie úveru alebo životné poistenie

Niektoré bankové inštitúcie Vám ponúknu nižšiu úrokovú sadzbu, ak si žiadateľ úver poistí, alebo ak si založí životnú poistku. Informácie o výhodách niektorých poistných produktov v kombinácii s bankovými Vám vie spracovať náš finančný poradca prostredníctvom finančnej analýzy klienta. Táto služba je prirodzene bezplatná pre našich klientov.

 

Kúpa bytu s úverovým prísľubom

Náš finančný poradca Vám môže pomôcť so zabezpečením úverového prísľubu alebo tzv certifikátu ešte pred nájdením vhodnej nehnuteľnosti. Daný prísľub alebo certifikát často realitnému maklérovi pomôže pri vyjednávaní ceny nehnuteľnosti s vlastníkom. Klient má už úver predschválený a vlastníci nehnuteľností ochotnejšie ustúpia pri vyjednávaní ceny. Klienti, ktorí ešte nemajú s bankou rozrokované alebo predschválené úverové možnosti, si ťažšie vyjednájú zľavy z ceny bytu. S týmto riešením Vám mile rád pomôže každý náš finančný poradca, ešte pred výberom konkrétnej nehnuteľnosti.

 

Realitná kancelária a možnosti kúpy nehnuteľnosti

Každá realitná kancelária neustále rieši predaje nehnuteľností aj prostredníctvom úverov pre svojich klientov. Kombinácia činností - realitnej činnosti a finančného poradenstva - sa ukázalo ako veľmi prínosné najmä na poskytovanie kvalitnejších informácii pre klienta realitnej kancelárie ohľadom spôsobu financovania kúpy nehnuteľnosti. Aj pre tento dôvod realitná kancelária Negotiant rozšírila ponuku svojich služieb aj o finančné služby. Kvalitné školenia, ale najmä dlhoročné skúsenosti s bankovými produkty garantujú klientovi kvalitné informácie v oblasti bankových produktov.

Centrála spoločnosti Realitné odkazy Najkvalitnejší balík služieb

NEGOTIANT Group, a.s. 

sídlo: Za kasárňou 1,

831 03 Bratislava - NovéMesto

 

mobil: 0905 685 274

e-mail: info@negotiant.sk

web: http://www.negotreal.sk

web: http://www.negotiant.sk

Realitná komora Slovenskej republiky

Reality na Facebooku

Realitný video kanál

Realitné blogy

Virtuálne reality na AppStore

Chcem si otvoriť vlastnú pobočku

Chcem si rezervovať realitného makléra

Chcem sa stať členom klubu Negotiant

 

 

Najkvalitnejší balík realitných služiebNajkvalitnejší balík realitných služieb

NEWSLETTER - prihlásenie na odber+ =

 
 
+ =