NEGOTIANT - Realitná kancelária

Vitajte v realitnej kancelárii Negotiant.   Vyberte si z našej širokej ponuky nehnuteľností. Ponúkame byty, domy, novostavby (developerské projekty), prípadne nehnuteľnosti iného charakteru. V záložke Nehnuteľnosti sa nachádzajú nehnuteľnosti s možnosťou odkúpenia alebo odpredania s orientačnými cenami našich klientov, predbežnými požiadavkami a s ďalšími údajmi charakterizujúce jednotlivé reality. V záložke Projekty nájdete ponuku aktuálnych developerských projektov podľa Vašich kritérii. V prípade, že Vás niektorá ponuka oslovila, alebo máte záujem o pridanie svojej nehnuteľnosti do našej databázy, v záložke Informácie sa dozviete bližšie podmienky ďalšej spolupráce.   V prípade ak si z ponuky nehnuteľností nenájdete vhodný byt alebo dom, zastavte sa u nás v kancelárii a sprístupníme Vám aj stovky ďalších ...
chcete sa dozvedieť viac ?
KLIENTSKÁ ZÓNA
LOGIN
HESLO

Investovanie

Investovanie do nehnuteľnosti

Investovanie do nehnuteľností fyzických osôb je jednou z najvýhodnejších foriem investovania svojich finančných prostriedkov. Ukázalo sa to najmä v posledných rokoch, kedy investície v nehnuteľnostiach priniesli väčší ročný výnos ako vklady v bankách, v cenných papierov alebo v podielových fondoch.

Pri investovaní finančných prostriedkov pri bežnej trhovej situácie sa prostriedky zhodnocujú vplyvom inflačného rastu cien nehnuteľností. Rast cien nehnuteľností je spôsobený nedostatočnou ponukou nehnuteľností, ktorá ešte stále nevie vykryť dopyt po nehnuteľnostiach.

Okrem tohto výnosu pri nehnuteľnostiach je možnosť nehnuteľnosť prenajať, čím sa výnos z investície zvyšuje. Nehnuteľnosti určené na bývanie je možné prenajímať dlhodobo alebo krátkodobo. S dlhodobým nájmom sa stretávame často vo väčších mestách, kde je využitie nájmu veľmi atraktívne pre veľkú časť obyvateľstva, ktorá pricestuje kvôli pracovným príležitostiam, alebo kvôli štúdiu na vysokých školách. Jednou z takýchto miest je aj Bratislava.

Krátkodobý nájom je výhodný skôr v rekreačných a turistických oblastiach. Máme na mysli využitie nájmu na 7-14 dní. Výška nájmu je určená od počtu prenajatých dní danej nehnuteľnosti. Na Slovensku sa takto prenajímajú nehnuteľnosti najmä kvôli horskej turistike, lyžovaniu, blízkosti kúpeľou, ďalej nehnuteľnosti pri vodných plochách.

Naša spoločnosť sprostredkuje predaj nehnuteľností aj v Cyperskej republike, ktorá je významná svojou turistikou. Je to raj v stredozemnom mori, ktorý má viacero celosvetovo známych turistických oblastí (Ayia Napa, Famagusta, Limassol,..). V týchto oblastiach je krátkodobý nájom najvýhodnejším spôsobom zhodnocovania nehnuteľností.

 

So spracovaním finančnej analýzy pre optimálne využitie Vašich finančných prostriedkov Vám pomôžu aj naši finanční poradcovia. V niektorých prípadoch môže byť aj výhodné investovať do nehnuteľnosti prostredníctvom úveru. Všeobecne možno konštatovať, že investovanie do nehnuteľnosti je jednou z najľahších foriem ako zhodnocovať svoje finančné prostriedky.

Investovanie do nehnuteľností - Cyprus Investovanie do nehnuteľností - Cyprus Investovanie do nehnuteľností - Cyprus

 

Dlhodobý a krátkodobý nájom

Pri preinvestovaní objemu približne o 200.000,- EUR do nehnuteľnosti na Cypre, je možné nehnuteľnosť dlhodobo prenajať orientačne za 700,- EUR/mesiac. Ale tú istú nehnuteľnosť je možné prenajať v prípade krátkodobého nájmu za 500,- EUR/týždeň. Ekonomicky je výhodnejší krátkodobý nájom. Pokiaľ sa v mesiaci prenajmú aspoň 2 týždne (výnos už 1.000,-EUR/mesiac). Ceny sú orientačné a určujú sa individuálne pre každú nehnuteľnosť.

 

Sprostredkovanie krátkodobého nájmu na Cypre

Naši vysunutí pracovníci môžu v prípade krátkodobého nájmu nehnuteľnosti nášho klienta dlhodobo spravovať. Výška provízie je určená percentuálne z výšky prenajatých dní. S tým, že turistov vyzdvihnú na letisku, dovezú na prenajímanú nehnuteľnosť, poskytnú základné informácie o možnostiach využitia služieb na Cypre a prirodzene sú v telefonickom kontakte s turistami. Odovzdajú nehnuteľnosť nájomníkovi a po ukončení nájmu aj prevezmú späť a skontrolujú technický stav nehnuteľnosti.

Výhodou tohto typu prenajímania je možnosť si využívať nehnuteľnosť aj na vlastnú dovolenku a zvyšok roka nechať prenajímať turistom. Turistov zabezpečí najmä asociácia cestovných kancelárii na Cypre, ktorá ponúkne apartmán partnerským cestovným kanceláriam vo svete. Hlavným príjem Cyperskej republiky je z cestovného ruchu a Cyperská vláda každý rok vynakladá časť svojho štátneho rozpočtu na podporu cestovného ruchu a na propagáciu svojej krajiny v zahraničí.Investovanie do nehnuteľnosti Investovanie do nehnuteľnosti Investovanie do nehnuteľnosti

 

 

 

 

Centrála spoločnosti Realitné odkazy Najkvalitnejší balík služieb

NEGOTIANT Group, a.s. 

sídlo: Za kasárňou 1,

831 03 Bratislava - NovéMesto

 

mobil: 0905 685 274

e-mail: info@negotiant.sk

web: http://www.negotreal.sk

web: http://www.negotiant.sk

Realitná komora Slovenskej republiky

Reality na Facebooku

Realitný video kanál

Realitné blogy

Virtuálne reality na AppStore

Chcem si otvoriť vlastnú pobočku

Chcem si rezervovať realitného makléra

Chcem sa stať členom klubu Negotiant

 

 

Najkvalitnejší balík realitných služiebNajkvalitnejší balík realitných služieb

NEWSLETTER - prihlásenie na odber+ =

 
 
+ =