NEGOTIANT - Realitná kancelária

Vitajte v realitnej kancelárii Negotiant.   Vyberte si z našej širokej ponuky nehnuteľností. Ponúkame byty, domy, novostavby (developerské projekty), prípadne nehnuteľnosti iného charakteru. V záložke Nehnuteľnosti sa nachádzajú nehnuteľnosti s možnosťou odkúpenia alebo odpredania s orientačnými cenami našich klientov, predbežnými požiadavkami a s ďalšími údajmi charakterizujúce jednotlivé reality. V záložke Projekty nájdete ponuku aktuálnych developerských projektov podľa Vašich kritérii. V prípade, že Vás niektorá ponuka oslovila, alebo máte záujem o pridanie svojej nehnuteľnosti do našej databázy, v záložke Informácie sa dozviete bližšie podmienky ďalšej spolupráce.   V prípade ak si z ponuky nehnuteľností nenájdete vhodný byt alebo dom, zastavte sa u nás v kancelárii a sprístupníme Vám aj stovky ďalších ...
chcete sa dozvedieť viac ?
KLIENTSKÁ ZÓNA
LOGIN
HESLO

Cenník

Cenník služieb

 

Cenník služieb za sprostredkovanie nájmu

Pri sprostredkovaní nájmu sa účtuje provízia vo výške jedného nájomného.

 

Cenník služieb za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti

Poplatky za sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľnosti sú už zahrnuté v cene nehnuteľnosti. Provízia sa účtuje od vlastníka nehnuteľnosti a jej výška sa hýbe od 3 % do 5 % závislosti od charakteru nehnuteľnosti a náročnosti sprostredkovania nehnuteľnosti. Ak máte záujem o predaj nehnuteľnosti cez našu realitnú kanceláriu, môžete nás kontaktovať na info@negotiant.sk, alebo telefonicky na 02 212 01 121. Následne náš pracovník si príde nehnuteľnosť obhliadnuť, vyhotoví fotodokumentáciu, zadokumentuje technický stav nehnuteľnosti. K provízii je účtovaná DPH v zmysle platných predpisov.

 

V prípade objednávky len konkrétnej služby súvisiacej s realitnou činnosťou, ale nie kompletnou realizáciou sprostredkovania je účtovaná hodinová sadzba 100,- €/hod za každú začatú hodinu.

 

Cenník služieb pri sprostredkovaní nehnuteľnosti z ponuky developerských projektov

Poplatky za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti z ponuky developerských projektov hradí developer projektu. Kupujúci majú v daných prípadoch sprostredkovanie a právny servis okolo nadobúdaní bezplatne.

 

Služba Reality Asistent

Pri tejto službe klient skladá zálohu vo výške 250,- € a získava starostlivosť o realizáciu pri výbere vhodnej nehnuteľnosti a to po dobu 3-4 mesiacov. V prípade nájdenia vhodnej nehnuteľnosti sa už zložená záloha odpočítava od kúpnej ceny.

 

Ak si vyberiete túto službu, získate prístup k stovkám ďalších nehnuteľností, ktoré sa nezverejňujú a nie sú voľne dostupné na internete. Pre bližšie informácie sa zastavte na našej pobočke a prejdite si výhody tejto služby. 

 

Balíky služieb

Pri kompletnom riešení predaja aj kúpy zároveň, si môžete vybrať aj z niektorých nasledovných balíkov služieb:

 

Balík služieb GOLD 

 

 Balík realitných služieb - GOLD

 

Ide o štandardný balíček služieb, ktorý je často využívaný klientmi na realitnom trhu. Kúpa aj predaj nehnuteľnosti je riešený nevýhradne s možnosťou výberu aj iného sprostredkovateľa. I keď ide zväčša o najdrahší balíček služieb, mnohí klienti si vyberajú daný balík kvôli voľnosti a možnosti výberu medzi realitnými kanceláriami. V našej realitnej kancelárii získava klient okrem bežných výhod, aj kompletné spracovanie zmluvných riešení prostredníctvom advokátskej kancelárie na naše náklady a zároveň možnosti vstúpiť do Negotiant klubu bezplatne.

 

 

Balík služieb RUBY 

 

Balík realitných služieb - RUBY

 

Ide o nadštandardný balíček služieb, v ktorom získava náš klient aj niektoré zo zvýhodnených doplnkových služieb. Tiež naša realitná kancelária zabezpečuje v tomto balíku sprostredkovanie predaja a kúpy nehnuteľnosti ako pri balíku GOLD, ale klient sa písomne dohodne buď o výhradnom predaji svojej nehnuteľnosti (tzv. exkluzivita), alebo si objedná službu Reality asistent za zvýhodnenú cenu. Pri tomto balíku klient získava výhody z danej služby, okrem toho znížený zálohový poplatok pri reality asistente a zároveň mu preplácame aj základný správny poplatok za vklad vlastníckeho práva na katastri a notárske osvedčenie podpisov na kúpnych zmluvách. 

 

 

Balík služieb BLUE DIAMOND 

 

Balík realitných služieb - BLUE DIAMOND

 

Ide o balíček služieb, ktorý je preferovaný našimi TOP klientmi. Danú službu ocenia najmä klienti, ktorí sú mimoriadne časovo vyťažený a potrebujú poriešiť kúpu aj predaj nehnuteľnosti cez jedinú kontaktnú osobu. Daný klient získava automaticky virtuálnu prehliadku, ktorá zvyšuje prestíž, aj atraktivitu predávanej nehnuteľnosti klienta. Šetrí sa čas s obhliadkami, keďže veľká časť potenciálnych záujemcov, získa detailnú informáciu o nehnuteľnosti ešte počas virtuálnej obhliadky cez internet.

 

Pri kúpe si klient využíva komfort zo služby Reality asistent, ktorá mu ponúka nehnuteľnosti vyhľadávané na mieru podľa písomne dohodnutých požiadaviek klienta. Často sa obhliadkujú tipy na ideálnu nehnuteľnosť ešte pred oboznámením klienta, aby sa predišlo zbytočným nedorozumeniam a neponúkla sa klientovi nehnuteľnosť s nesprávnym alebo zavádzajúcim popisom. Klient obdrží nehnuteľnosti, ktoré sú už preverené a často získava informáciu o nehnuteľnosti, ktorá ešte nie je ani publikovaná na webovom portály.

 

I keď ide o finančne najvýhodnejší balík služieb pre klienta, vyberajú si daný balík väčšinou úspešnejší klienti, ktorí chcú s problematikou predaja a kúpy nehnuteľnosti stratiť len nevyhnutný čas. 

Centrála spoločnosti Realitné odkazy Najkvalitnejší balík služieb

NEGOTIANT Group, a.s. 

sídlo: Za kasárňou 1,

831 03 Bratislava - NovéMesto

 

mobil: 0905 685 274

e-mail: info@negotiant.sk

web: http://www.negotreal.sk

web: http://www.negotiant.sk

Realitná komora Slovenskej republiky

Reality na Facebooku

Realitný video kanál

Realitné blogy

Virtuálne reality na AppStore

Chcem si otvoriť vlastnú pobočku

Chcem si rezervovať realitného makléra

Chcem sa stať členom klubu Negotiant

 

 

Najkvalitnejší balík realitných služiebNajkvalitnejší balík realitných služieb

NEWSLETTER - prihlásenie na odber+ =

 
 
+ =