NEGOTIANT - Realitná kancelária

Vitajte v realitnej kancelárii Negotiant.   Vyberte si z našej širokej ponuky nehnuteľností. Ponúkame byty, domy, novostavby (developerské projekty), prípadne nehnuteľnosti iného charakteru. V záložke Nehnuteľnosti sa nachádzajú nehnuteľnosti s možnosťou odkúpenia alebo odpredania s orientačnými cenami našich klientov, predbežnými požiadavkami a s ďalšími údajmi charakterizujúce jednotlivé reality. V záložke Projekty nájdete ponuku aktuálnych developerských projektov podľa Vašich kritérii. V prípade, že Vás niektorá ponuka oslovila, alebo máte záujem o pridanie svojej nehnuteľnosti do našej databázy, v záložke Informácie sa dozviete bližšie podmienky ďalšej spolupráce.   V prípade ak si z ponuky nehnuteľností nenájdete vhodný byt alebo dom, zastavte sa u nás v kancelárii a sprístupníme Vám aj stovky ďalších ...
chcete sa dozvedieť viac ?
KLIENTSKÁ ZÓNA
LOGIN
HESLO

Pre developerov

Informácie pre developerské spoločnosti

 

Základné podmienky spolupráce pri predaji developerských projektov

Spoločnosť Negotiant pôsobí na trhu od roku 2005. Sme skúsená spoločnosť, ktorá pôsobila v Bratislavskom kraji, ale i napriek nepriaznivej situácie na trhu v období realitnej krízy expandovala do jednotlivých regiónov Slovenskej republiky.

Dovolíme si tvrdiť, že patríme medzi Top 10 realitných kancelárii na Slovenskom trhu, čo sa týka marketingových výdavkov, územného pôsobenia, alebo počtu odrobených obchodných prípadov ročne. Máme špecializované pracovné pozície. PR management outsourceujeme externou spoločnosťou. Orientujeme sa na predaj tzv. “second hand” nehnuteľností a predaj developerských projektov.

 

Komplexné služby pre investorov a developerov

Pre investorov ako aj developerov môžme ponúknuť komplexné služby v rámci predaja projektu, počnúc od prípravných prác, po predaj a až po odovzdanie nehnuteľností klientom.

 

Veľmi stručne sa pokúsime popísať služby, ktoré vieme našim partnerom ponúknuť:

- prieskum trhu, odporúčanie vhodného pozemku a analýza cieľovej skupiny klientely pre developera
- rokovania a poradenstvo pri návrhoch achitektúry a interiérových riešení nehnuteľnosti podľa dopytu a požiadaviek potenciálnych záujemcov
- návrh cenovej politiky, ako aj postupy financovania kúpy závislosti od charakteru projektu a aktuálnej situácie na trhu
- výpomoc pri rokovaní s bankami vo veci získania investičného úveru na realizáciu daného projektu
- pridelenie sales managera, ktorý bude zodpovedať za daný projekt a zastrešovať komplexný servis
- priradenie maklérov na daný projekt, ktorí budú aktívne vyhľadávať záujemcov o kúpu nehnuteľností
- vytvorenie webovej prezentácie v záložke projekty a rezervačného systému pre predajcov projektu
- zabezpečenie pravidelných štatistických výstupov ohľadom návštevnosti klientov pri použitých marketingových nástrojoch a reporting developerovi ohľadom aktuálneho dopytu o jeho developerský projekt
- vyhotovenie virtuálnej prehliadky na projekt

Okrem toho ponúkame developerom - stabilného, spoľahlivého a najmä skúseného partnera v oblasti realít. 

Osobné stretnutie s našim zodpovedným pracovníkom si môžete dohodnúť na:

 

Kontakt pre spoluprácu

Mgr. Peter Balogh

Výhody spolupráce pre developerov
e-mail: info@negotiant.sk
tel.: 02 212 01 121
mobil: 0905 159 699

Rezervačný systém pre partnerov

V prípadoch nevýhradného spôsobu spolupráce, tj. ak daný projekt develepora kvôli vyššej efektivite pri predaji predávajú súbežne dve alebo tri realitné kancelárie, sa často dostávajú predajcovia projektu do situácie, že nie je jednoznačné, ktorá nehnuteľnosť je v danej chvíli určite voľná. Z minulosti sa stávali nepríjemné nedorozumenia, že v jeden deň dvaja predajcovia uzatvorili s klientmi rezervačnú zmluvu na tú istú nehnuteľnosť. V prípade systému, ktorý by bol online prístupný pre všetkých predajcov, by sa takejto situáciu dalo veľmi ľahko predchádzať.

 

Aj z tohto dôvodu sa naša spoločnosť rozhodla vyvinúť tzv. "rezervačný systém", ktorý bude možný s našimi partnermi využívať pri predaji developerských projektov. Od júla 2010 spúšťame online systém pre developerov a partnerov, spolupracujúcich pri predaji nehnuteľností. Pre každého developera vytvoríme uníkatny prístup s naplnenou databázou ponukou nehnuteľností a vytvoríme prístupy pre partnerov projektu.

Plynúce výhody pre developerské spoločnosti

- využívanie daného informačného systému bude pre našich partnerov plne bezplatné po celú dobu spolupráce.

- developer nepotrebuje investovať finančné prostriedky do vývoja infomačného systému, ktorý sa využije väčšinou iba jednorázovo na daný projekt.

- zabezpečí sa vysoká transparentnosť pri skladaní záloh a prehľadnosť voľných nehnuteľností. Informácie na webových stránkach sú často aktualizované s časovým sklzom a údaje nemusia byť aktuálne.

- odstráni sa zbytočná interná byrokracia medzi developerom a predajcami v prípade záujmu klienta o konkrétnu nehnuteľnosť.

- sú k dispozícii online štatistické výstupy pre developera o počtoch predajov, rezervovaných nehnuteľností a o výsledkoch svojich predajcov.

Prezentačné video realitných služieb pre developerské spoločnosti

Centrála spoločnosti Realitné odkazy Najkvalitnejší balík služieb

NEGOTIANT Group, a.s. 

sídlo: Za kasárňou 1,

831 03 Bratislava - NovéMesto

 

mobil: 0905 685 274

e-mail: info@negotiant.sk

web: http://www.negotreal.sk

web: http://www.negotiant.sk

Realitná komora Slovenskej republiky

Reality na Facebooku

Realitný video kanál

Realitné blogy

Virtuálne reality na AppStore

Chcem si otvoriť vlastnú pobočku

Chcem si rezervovať realitného makléra

Chcem sa stať členom klubu Negotiant

 

 

Najkvalitnejší balík realitných služiebNajkvalitnejší balík realitných služieb

NEWSLETTER - prihlásenie na odber+ =

 
 
+ =