Leto s virtuálnymi prehliadkami
Leto s virtuálnymi prehliadkami

Leto neprináša len teplo, slnko, prázdniny a dovolenky, ale vďaka týmto veciam aj nejaké problémy. A to aj v oblasti realít. Veď si predstavte aké môže byť ťažké dohodnúť si v lete prehliadky nehnuteľností.

 

Dohoda viacerých ľudí totiž môže byť náročná aj cez rok, ale v čase dovoleniek sa táto úloha stáva ešte náročnejšou. Čo však teda robiť, keď si chcete kúpiť dom či byt a čas na hľadanie máte práve teraz? Môžete sa buď zložito dohodovať s ľuďmi o termínoch prehliadok. Alebo sa môžete spoľahnúť na modernejšie metódy.

 

Realitná kancelária Negotiant vám totiž ponúka možnosť prezrieť si nehnuteľnosti online cez virtuálnu prehliadku. A ako sa k takýmto virtuálnym prehliadkam dostať? Stačí navštíviť internetovú stránku našej realitnej kancelárie a pri prezeraní prehliadok (http://www.negotreal.sk/nehnutelnosti)zadať do filtra „iba virtuálne prehliadky“.

 

Existuje ešte druhá možnosť ako si virtuálne prehliadky pozrieť a to cez aplikáciu AppStore – Virtuálne reality. Vďaka moderným technológiám, ktoré RK Negotiant využíva si každý, kto predáva nehnuteľnosť, má možnosť dať vytvoriť virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti. Takáto prehliadka dáva potenciálnym kupcom oveľa lepšiu predstavu o danom byte či dome ako napríklad fotky.

 

Vďaka tomu získa klient reálnu predstavu o tom ako nehnuteľnosť vyzerá a na fyzickú prehliadku pôjde len v prípade, že mu táto nehnuteľnosť naozaj vyhovuje. Toto prináša nielen rýchlejšie prehliadky viacerých nehnuteľností, ale aj zníženie počtu zbytočných fyzických obhliadok, čo je pozitívne pre predávajúceho aj kupujúceho.

 

Ak teda chcete kúpiť nehnuteľnosť a na hľadanie máte čas práve teraz, tak si skúste poprezerať virtuálne prehliadky. Možno nájdete dom alebo byt, ktorý vás zaujme. Potom už len počkajte na obdobie po dovolenkách a dohodnete si fyzickú prehliadku danej nehnuteľnosti jednoduchšie, a pritom nestratíte žiadny čas.

 

Možno je to u vás opačne. Hľadáte nehnuteľnosť, ale kvôli dovolenke a iným letným zábavám nemáte čas na fyzické prehliadky. Aj pre vás sú virtuálne prehliadky ako stvorené. Môžete si ich v pokoji poprezerať cez internet aj na dovolenke, a po návrate domov, si už vybratú nehnuteľnosť prezriete a následne kúpite, ak vám bude vyhovovať.

Centrála spoločnosti Realitné odkazy Najkvalitnejší balík služieb

NEGOTIANT Group, a.s. 

sídlo: Za kasárňou 1,

831 03 Bratislava - NovéMesto

 

mobil: 0905 685 274

e-mail: info@negotiant.sk

web: http://www.negotreal.sk

web: http://www.negotiant.sk

Realitná komora Slovenskej republiky

Reality na Facebooku

Realitný video kanál

Realitné blogy

Virtuálne reality na AppStore

Chcem si otvoriť vlastnú pobočku

Chcem si rezervovať realitného makléra

Chcem sa stať členom klubu Negotiant

 

 

Najkvalitnejší balík realitných služiebNajkvalitnejší balík realitných služieb

NEWSLETTER - prihlásenie na odber+ =

 
 
+ =