Virtuálne reality
Virtuálne reality

Modernizácie a vylepšenia ktoré svojim klientom prináša realitná kancelária Negotiant už verných klientov neprekvapia. Pretože v posledných rokoch ich už realitná kancelária priniesla niekoľko, aby sa modernizovala a približovala sa tak svojim zákazníkom. Medzi tie najnovšie patrí aplikácia na prezeranie nehnuteľností určená pre tablety.

 

Keďže tablety sú čoraz viac obľúbené, tak sa realitná kancelária Negotiant rozhodla, že svojim klientom umožní prezerať si ponuku nehnuteľností aj pomocou tohto výdobytku modernej techniky.

 

Tablety alebo inak počítače s dotykovým displejom sú na trhu už niekoľko rokov a sú dostupné v mnohých značkách a vyhotoveniach. Sú ideálnym riešením pre ľudí, ktorým na používanie internetu a iných aplikácií nestačí malý displej moderných telefónov, a zároveň so sebou nechcú nosiť zbytočne veľký notebook, či netbook. A vďaka skvelej vlastnosti ľahkého a mobilného používania sú tablety také obľúbené.

 

Keďže tablety ale nie sú klasické počítače, tak realitná kancelária vytvorila aplikáciu na prezeranie ponuky nehnuteľností práve pre tieto zariadenia. Vďaka aplikácii určenej pre iPady si záujemcovia o kúpu nehnuteľnosti budú môcť prezrieť kompletnú ponuku realitnej kancelárie kdekoľvek sa budú nachádzať.

 

Samozrejmosťou aplikácie je aj možnosť prezerania si fotografickej dokumentácie jednotlivých domov či bytov. A keďže virtuálne prehliadky podávajú ešte lepší obraz o nehnuteľnostiach, tak aj prehliadanie týchto prehliadok je zahrnuté v aplikácii pre tablety. A tak, ak sa chystáte kúpiť nehnuteľnosť, ale nemáte veľa času na prezeranie ponuky, využite napríklad čas strávený cestovaním v autobuse, či vlaku a prezrite si aktuálnu ponuku nehnuteľností na svojom tablete.

 

Virtuálne realityVirtuálne realityVirtuálne reality

 

Táto aplikácia, ktorá prinesie ľuďom lepšie možnosti ako si prezerať nehnuteľnosti bola vytvorená v krásnom grafickom prevedení, a tak sa prezeranie ponúk stane zaujímavejším a len tak ľahko neomrzí.

 

Ak teda aj vy patríte medzi moderných ľudí, ktorí sa bez svojho tabletu nepohnú ani na krok, tak neváhajte a zaobstarajte si túto aplikáciu, uľahčí vám výber a následnú kúpu domu, či bytu.

 

Aplikáciu Virtuálne reality si môžete stiahnuť bezplatne z AppStore.

 

Centrála spoločnosti Realitné odkazy Najkvalitnejší balík služieb

NEGOTIANT Group, a.s. 

sídlo: Za kasárňou 1,

831 03 Bratislava - NovéMesto

 

mobil: 0905 685 274

e-mail: info@negotiant.sk

web: http://www.negotreal.sk

web: http://www.negotiant.sk

Realitná komora Slovenskej republiky

Reality na Facebooku

Realitný video kanál

Realitné blogy

Virtuálne reality na AppStore

Chcem si otvoriť vlastnú pobočku

Chcem si rezervovať realitného makléra

Chcem sa stať členom klubu Negotiant

 

 

Najkvalitnejší balík realitných služiebNajkvalitnejší balík realitných služieb

NEWSLETTER - prihlásenie na odber+ =

 
 
+ =