Najlepšia realitná kancelária
Najlepšia realitná kancelária

Ak sa pokúšate predať, kúpiť či prenajať byt, dom alebo pozemok tak určite rozmýšľate nad tým ktorá realitná kancelária je najlepšia a najviac vyhovuje Vašim požiadavkám. Je to tá najväčšia? Najstaršia? Či naopak nejaká nová? Na túto otázku sa ťažko hľadá odpoveď, no realitná kancelária Negotiant, hoci nie je najväčšia ani najznámejšia, kladie veľmi vysoký dôraz na kvalitu poskytovaných služieb. Čo znamená, že ak sa obrátite práve na nás, tak si môžete byť istý tým, že ste Vaše požiadavky zadali tým správnym ľuďom a budete po uzavretí obchodu spokojní.

 

 

Možno si ale myslíte, že čím je „realitka“ väčšia, tým máte vyššie šance na dobrý nákup či predaj nehnuteľnosti. Nie vždy to tak ale musí byť, pretože často nerozhoduje veľkosť ani množstvo reklamy realitnej kancelárie o jej kvalite. Dôležitým parametrom je ale osobný prístup zamestnancov kancelárie.

 

Realitná kancelária Negotiant má množstvo skúsených realitných agentov, ktorí vedia ako vo svete realít „chodiť“, a tak Vám samozrejme poradia ako najlepšie postupovať či už pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Môžete si byť teda istý, že obchod uzavretý prostredníctvom RK Negotiant prebehne tak ako má a nevzniknú nežiadúce prekážky, ktoré by bránili k úspešnému doriešeniu obchodného prípadu.

 

Či už idete nehnuteľnosť predávať alebo kupovať, určite nekonajte na vlastnú päsť, ale radšej sa obráťte na kvalitného odborníka na trhu nehnuteľností, ktorý Vám zabezpečí hladký priebeh obchodu a spokojnosť oboch zúčastnených strán. A práve u realitnej kancelárie Negotiant si týmto môžete byť istí!

 

Najlepšia realitná kancelária Bližšie informácie o našich aktivitách nájdete aj fan page stránke na sociálnej sieti facebook. (Realitné blogy, realitné videá, novinky, výhody pre fanúšikov našej realitnej kanceláriu ako množstvo ďalších zaujímavých informácii). Ak máte tiež dojem, že sme najlepšia realitná kancelária, tak budeme radi ak nám dáte LIKE. :)

Centrála spoločnosti Realitné odkazy Najkvalitnejší balík služieb

NEGOTIANT Group, a.s. 

sídlo: Za kasárňou 1,

831 03 Bratislava - NovéMesto

 

mobil: 0905 685 274

e-mail: info@negotiant.sk

web: http://www.negotreal.sk

web: http://www.negotiant.sk

Realitná komora Slovenskej republiky

Reality na Facebooku

Realitný video kanál

Realitné blogy

Virtuálne reality na AppStore

Chcem si otvoriť vlastnú pobočku

Chcem si rezervovať realitného makléra

Chcem sa stať členom klubu Negotiant

 

 

Najkvalitnejší balík realitných služiebNajkvalitnejší balík realitných služieb

NEWSLETTER - prihlásenie na odber+ =

 
 
+ =