Virtuálne prehliadky - pilotný program
Virtuálne prehliadky - pilotný program

Realitná kancelária NEGOTIANT zaviedla nový pilotný program vykonávania obhliadok nehnuteľností cez internet. Ide o tzv. virtuálne prehliadky, ktoré je možné vyhotoviť špičkovým zariadením a dobrým technickým spracovaním na príjemnú virtuálnu prezentáciu nehnuteľnosti nášho klienta.

 

Na tento systém prechádzame z viacerých dôvodov. Najdôležitejšie z nich sú:
- Predovšetkým ide prirodzene o konkurenčnú výhodu a zviditeľnenie nehnuteľností našich klientov aj pomocou finančne náročnejšej a atraktívnejšej technológii “virtuálnymi prehliadkami” ako len štandardnou doteraz používanou fotodokumentáciou k pripojenému popisu nehnuteľnosti.

 

- Chceme šetriť čas našich klientov, či kupujúcich alebo vlastníkov nehnuteľností. Takto si môže mesačne obhliadnuť nehnuteľnosť až niekoľko sto potenciálnych kupujúcich, z ktorých sa vyfiltrujú vážnejší záujemcovia a nehnuteľnosť sa fyzicky obhliadne iba s tými, pre ktorých je ponuka nehnuteľnosti podľa ich predstáv. Zníži sa tzv. turistika po nehnuteľnostiach a na skutočnú obhliadku sa dostavia už len tí, ktorých ponuka oslovila a chcú si len preveriť či nehnuteľnosť skutočne existuje alebo si vyjednať výslednú kúpnu cenu.

 

- Vlastníci nehnuteľností, ktorí budú mať nehnuteľnosti v našej realitnej kancelárii prostredníctvom virtuálnej prehliadky, môžu každý mesiac získať aj presné štatistiky o počte vykonaných virtuálnych obhliadkach na ich nehnuteľnosti.

 

    Podmienky predaja nehnuteľnosti prostredníctvom virtuálnych prehliadok môže priblížiť na osobnom stretnutí náš obchodník, ktorý vysvetlí jednotlivé možnosti spolupráce. V prípade dohody, dá do 5 pracovných dní vyhotoviť profesionalným zariadením potrebné snímky na vytvorenie virtuálnej prehliadky. Virtuálna prehliadka sa nasadí na náš portál, kde vo vyhľadávacom filtri v záložke “Nehnuteľnosti” bude uprednostnená pri zaškrtnutí voľby zobrazenia “iba virtuálne prehliadky”.

V prípade záujmu o vytvorenie virtuálnej prehliadky nás môžete kontaktovať na tel. č. 02 212 01 121 alebo e-mailom na info@negotiant.sk

Centrála spoločnosti Realitné odkazy Najkvalitnejší balík služieb

NEGOTIANT Group, a.s. 

sídlo: Za kasárňou 1,

831 03 Bratislava - NovéMesto

 

mobil: 0905 685 274

e-mail: info@negotiant.sk

web: http://www.negotreal.sk

web: http://www.negotiant.sk

Realitná komora Slovenskej republiky

Reality na Facebooku

Realitný video kanál

Realitné blogy

Virtuálne reality na AppStore

Chcem si otvoriť vlastnú pobočku

Chcem si rezervovať realitného makléra

Chcem sa stať členom klubu Negotiant

 

 

Najkvalitnejší balík realitných služiebNajkvalitnejší balík realitných služieb

NEWSLETTER - prihlásenie na odber+ =

 
 
+ =