Prečo kariéra s Negotiant ?
Prečo kariéra s Negotiant ?

Dnes pracovný trh poskytujeme množstvo príležitostí pre každého z nás. Realitná kancelária NEGOTIANT sa rozhodla ísť svojou cestou pri riešení otázky kariéry pre svojich uchádzačov. Nastavila jasné kritéria výberu kandidáta, ale aj svoju predstavu o ponuke pre svojich ľudí podľa nasledovných kritérii:

 

1. SUCCESS - každý kto vstúpi do spoločnosti NEGOTIANT má dostať rovnaké šance na to, aby sa stal úspešným. Pravidlá na získanie výhodnejšej pozície sú pre všetkých začínajúcich kolegov rovnaké, transparentné a vopred zadefinované.

 

2. TEAM - každý kto vstúpi do spoločnosti - má šancu riadiť svoj tím ľudí a získať manažérsku pozíciu. Tým pádom získava kompetencie súvisiace s danou pozíciou, ale aj benefity.

 

3. INNOVATION - realitná kancelária NEGOTIANT vyvíja vysoké úsilie v oblasti inovatívnych technologických riešení na podporu predaja nehnuteľností, k čomu majú naši kolegovia samozrejme prístup. Nováčikovia sú priebežne vzdelávaní, získavajú podporu značky, technologické výhody, ale aj presne detailne zadefinovaný postup prác na vykazovanie lepších výsledkov.

 

4. VISION - každý nováčik je oboznámený s dlhodobou víziou spoločnosti a jej umiestnením na realitnom trhu. Nováčik získa informácie o dôvode založenia spoločnosti, o víziach vlastníka spoločnosti, ako i možnosť stať sa spolumajiteľom spoločnosti za splnení podmienok.

 

5. INFLUENCE - vplyv na trhu a dosahovanie väčších cieľov viditeľných aj pre neklientov je základnou podmienkou, pokiaľ chceme na realitnom trhu niečo zmeniť. Už dosiahnuté zmeny, ale i plánované ciele a projekty, ktoré realizujeme predstavíme úspešným kolegom.

 

6. STRATEGY - stratégia je jasná a presne definovaná na najbližších 10 rokov. Detailne popisuje kroky na zmenu situácie na realitnom trhu, na splnenie si zadefinovaných cieľov pre spoločnosť ako i pre kolegov.

 

Súvisiace články s kariérou v NEGOTIANT:

 

I. HĽADANIE NAPĹŇAJÚCEJ PRÁCE

II. KARIERNY RAST V REALITÁCH

III. 

Centrála spoločnosti Realitné odkazy Najkvalitnejší balík služieb

NEGOTIANT Group, a.s. 

sídlo: Za kasárňou 1,

831 03 Bratislava - NovéMesto

 

mobil: 0905 685 274

e-mail: info@negotiant.sk

web: http://www.negotreal.sk

web: http://www.negotiant.sk

Realitná komora Slovenskej republiky

Reality na Facebooku

Realitný video kanál

Realitné blogy

Virtuálne reality na AppStore

Chcem si otvoriť vlastnú pobočku

Chcem si rezervovať realitného makléra

Chcem sa stať členom klubu Negotiant

 

 

Najkvalitnejší balík realitných služiebNajkvalitnejší balík realitných služieb

NEWSLETTER - prihlásenie na odber+ =

 
 
+ =