Staň sa členom Negotiant klubu
Staň sa členom Negotiant klubu

Realitná kancelária Negotiant má pre svojich partnerov, klientov a sympatizantov skvelú novinku – Klub Negotiant, do ktorého sa môžu zapojiť práve spomínané osoby. Členstvom v klube každý získa množstvo rôznych výhod.

 

Hlavná myšlienka tohto klubu zdieľanie vzájomných vedomostí a znalostí na realitnom trhu a zároveň aj finančné odmeňovanie verných klientov a sympatizantov realitnej kancelárie Negotiant, ktorí v podstate pomáhajú rastu realitnej kancelárie vďaka dobrým skúsenostiam a odporúčaniam svojim známym.

 

Ak teda disponujete s informáciami o realitách, ktoré je možné premietnuť do obchodných prípadov a máte záujem sa podielať na tomto type biznisu, tak ste na správnej adrese.

 

Členovia klubu získavajú výhody vo forme finančného ohodnotenia v prípade ak vykonávajú aktivity pre klub, ďalej získavajú zľavy u našich partnerov z vernostného programu a môžu byť v budúcnosti aj uprednostňovaní pri obsadzovaní pracovných pozícii alebo pozícií pre vedenie pobočiek v regiónoch.

 

Ak teda uvažujete o pôsobení v realitách a myslíte si, že na to máte, tak určite uvažujte o realitnej kancleárii Negotiant a členstve v jej klube. Vďaka tomu môžete totiž nazbierať množstvo skúseností od silného partnera, ktorý dbá na svoje dobré meno, a preto ponúka jedinečnú možnosť vzdelávať sa spolu so zástupcami Negotiantu.

 

Každý nový člen klubu je prijímaný skúseným členom, ktorý môže všetky svoje skúsenosti a know-how predať nováčikovi. Vďaka tomu sa novým členom lepšie začína v neznámom prostredí a vedia na koho sa obrátiť.

 

Samozrejmosťou, ktorá patrí k členstvu v klube Negotiant je osobitný prístup v otázkach využívania služieb našej realitnej kancelárie. Takže každý člen získava zaujímavé cenové zvýhodnenia, zľavy a bonusy u RK Negotiant, ale aj u jej partnerov.

 

Ak sa teda aj vy zaujímate o realitný trh, tak bude možno pre vás členstvo v Klube Negotiant zaujímavou výzvou a šancou ako niečo dosiahnuť. Viac sa o tomto klube a možnostiach, ktoré vám prináša dozviete TU.

Centrála spoločnosti Realitné odkazy Najkvalitnejší balík služieb

NEGOTIANT Group, a.s. 

sídlo: Za kasárňou 1,

831 03 Bratislava - NovéMesto

 

mobil: 0905 685 274

e-mail: info@negotiant.sk

web: http://www.negotreal.sk

web: http://www.negotiant.sk

Realitná komora Slovenskej republiky

Reality na Facebooku

Realitný video kanál

Realitné blogy

Virtuálne reality na AppStore

Chcem si otvoriť vlastnú pobočku

Chcem si rezervovať realitného makléra

Chcem sa stať členom klubu Negotiant

 

 

Najkvalitnejší balík realitných služiebNajkvalitnejší balík realitných služieb

NEWSLETTER - prihlásenie na odber+ =

 
 
+ =