Ako si nájsť správnu realitnú kanceláriu
Ako si nájsť správnu realitnú kanceláriu

Poznáte to určite všetci: odpoveď na akúkoľvek otázku hľadáme predovšetkým v prvom prípade na internete. Či už ide o nejaký recept, ako odstrániť škvrnu z oblečenia, či ako zbaliť partnera...väčšinou použijeme vyhľadávač a necháme si poradiť tými, čo si podobnými strasťami prešli pred nami. Niekedy sú to odborníci, inokedy len bežní ľudia, ako my, čo nám dokážu poradiť. Veď ako sa hovorí, po dobrú radu netreba ďaleko chodiť!

 

Rovnako postupujeme asi pri všetkých problémoch, či už keď chceme niečo kúpiť, zohnať, vymeniť. Zisťujeme, ktorá firma je najlepšia, najserióznejšia, najlacnejšia, najrýchlejšia...Kritérií je neúrekom, preto je občas ťažké vyznať sa aj v samotných radách. Preto aj pri takej veci, ako je predaj či kúpa nehnuteľnosti, sadáme za počítač, zapíname prehliadač a ťukáme obligátnu vetu: „Viete odporučiť realitnú kanceláriu?“ Tú istú otázku napíšeme do asi každého fóra a čakáme na odpovede, ktoré sa často rôznia, ako si s nimi poradiť? Ako sa vyznať v tom množstve protichodných informácii?

 

Možno vtedy je lepšie nezadávať otázku na fóre priamo, ale prehľadať všetky zákutia internetu a nájsť si referencie na jednotlivé realitky sami. Ako prvé pozrieme istotne sociálne siete, kde dnes prebieha asi väčšina ako súkromného, tak aj verejného života a podnikania. Získame tak rôzne referencie, názory a postrehy na realitné kancelárie priamo od ľudí, ktorí mali s nimi dočinenia a povedia, či ich skúsenosť bola dobrá alebo zlá. Zároveň je to mnohokrát príležitosť ako komunikovať priamo so zástupcami realitných kancelárii a všimnúť si, aký je ich prístup k potenciálnemu klientovi.

 

 

 

Navyše sa tu aj samotné realitné kancelárie dozvedia, aký je ich feedback. Či už je to veľké množstvo „like“ svietiacich na ich stránke, komentárov od spokojných klientov, odporúčaní či výčitiek. Takto si môžeme označiť realitnú kanceláriu, ktorá sa nám páči, či pridať si ju do svojich kruhov a mať tak vždy prístup k aktuálnym ponukám či užitočným informáciám!

Centrála spoločnosti Realitné odkazy Najkvalitnejší balík služieb

NEGOTIANT Group, a.s. 

sídlo: Za kasárňou 1,

831 03 Bratislava - NovéMesto

 

mobil: 0905 685 274

e-mail: info@negotiant.sk

web: http://www.negotreal.sk

web: http://www.negotiant.sk

Realitná komora Slovenskej republiky

Reality na Facebooku

Realitný video kanál

Realitné blogy

Virtuálne reality na AppStore

Chcem si otvoriť vlastnú pobočku

Chcem si rezervovať realitného makléra

Chcem sa stať členom klubu Negotiant

 

 

Najkvalitnejší balík realitných služiebNajkvalitnejší balík realitných služieb

NEWSLETTER - prihlásenie na odber+ =

 
 
+ =