Hľadanie napĺňajúcej práce
Hľadanie napĺňajúcej práce

Ako iste všetci vieme, získať si v tomto novodobom svete napĺňajúce zamestnanie je naozaj neskutočne obtiažné a komplikované. Zoberme si, koľko to dá úsilia a práce, kým sa nám podarí nájsť niečo, čo nás baví a interesuje. Mnohokrát sa preto uspokojíme v hocakej práci, len aby nejaká bola.

 

Po rokoch si však možno budete vyčítať, že ste tam ostali a nehľadali to pravé. Niečo, čo vás bude dokonale vypĺňať a rovnako tak aj váš voľný čas a k tomu to bude dobre platené. K ďalším kritériám môže patriť aj možnosť práce s ľuďmi, ktorú vyhľadávajú prevažne otvorení ľudia. No a to možno snáď najdôležitejšie – chceli by ste mať možnosť kariérneho rastu, proste možnosť smieť ta ďalej vyvíjať a nemať pred sebou len vidinu desaťročí strávených pri tej istej práci bez možnosti osobného rozvoja. Lenže kde takú prácu nájsť?

 

Ideálne by mala mať vysnívaná práca aj flexibilný pracovný čas a vy by ste moli za svoju námahu aj patrične ohodnotení. Jednou z možností je preto hľadať prácu pri realitách. Stačí mať len schopnosti komunikácie a dobré sebavedomie na to, aby ste sa aj vy mohli zamestnať v realitnej kancelárii NEGOTIANT Group, a.s. kde sa po dlhšom nábore rozhodli, že opäť budú robiť nábor pre nových zamestnancov a členov realitnej kancelárie.

 

Ak radi pracujete v teréne, oceňujete prácu s ľuďmi a máte záujem o možnosť kariérneho rastu na vyššie a lepšie pozície, tak si myslím, že táto práca je pre vás jednoducho ako stvorená. Táto organizácia to práveponúka. Ak máte záujem o túto prácu a možnosť sa zamestnať vás zaujala, neváhajte a ozvite sa emailom na kariera@negotiant.sk, kde stačí zaslať motivačný list a váš životopis a môžete sa zúčastniť výberového konania. Viac informácii sa dozviete formou emailu, facebooku alebo priamo na ich webovej stránke: www.negotreal.sk.

 

Oslovovací list na pozíciu - Sales manager.

Centrála spoločnosti Realitné odkazy Najkvalitnejší balík služieb

NEGOTIANT Group, a.s. 

sídlo: Za kasárňou 1,

831 03 Bratislava - NovéMesto

 

mobil: 0905 685 274

e-mail: info@negotiant.sk

web: http://www.negotreal.sk

web: http://www.negotiant.sk

Realitná komora Slovenskej republiky

Reality na Facebooku

Realitný video kanál

Realitné blogy

Virtuálne reality na AppStore

Chcem si otvoriť vlastnú pobočku

Chcem si rezervovať realitného makléra

Chcem sa stať členom klubu Negotiant

 

 

Najkvalitnejší balík realitných služiebNajkvalitnejší balík realitných služieb

NEWSLETTER - prihlásenie na odber+ =

 
 
+ =