Predaj luxusnej nehnuteľnosti
Predaj luxusnej nehnuteľnosti

Minule ma v novinách zaujal článok o jednej známej osobnosti, ako predáva v rôznych realitných kanceláriách svoje letné sídlo. Na rozum mi hneď vzišlo niekoľko myšlienok o tom, že keby je sláva to, čo ma živí a chcem predať svoju nehnuteľnosť, tak by som rád zostal viac-menej inkognito a nebudem zverejňovať ponuku a predávať cez všetky realitné kancelárie.

 

Keby som chcel predať svoju luxusnú nehnuteľnosť, nejaké honosné a drahé sídlo bez obrovitého zverejnenia, obrátim sa obzvlášť na silného a diskrétneho partnera, napr na realitnú kanceláriu Negotiant. Predsa keby som bol slávna osobnosť alebo si len proste neželám zbytočnú medializáciu no chcem predať mnou zvolený dom či byt tak, aby sa neznehodnotila ponuka tým, že by sa propagovala vo viacerých realitných kanceláriach s najrôznejšími zverejnenými cenovými ponukami, rôznymi maklérmi a niekedy aj s rozdielnymi nepresnými popismi, tak to nebudem vôbec hlásiť všetkým.

 

Je tu aj táto možnosť, predsa sa vždy nájde nejaká organizácia, ktorá je ochotná ponúknuť výhodné obojstranné riešenie pre solventných, vážených klientov a pritom je schopná zachovať dostatočnú diskrétnosť. Bolo by mi asi príjemnejšie, keby je moja ponuka zverejnená podľa presných kritérií.

 

Nie je to tak jednoduché, ako by ste si možno mysleli, no predať luxusnú nehnuteľnosť nemusí byť ani vôbec ťažké! Hromadné publikácie sa dajú pri obozretnosti obísť. Nik nemusí vedieť to, čo chcete utajiť, prípadne nezverejniť pre bežnú verejnosť. Môžete udržať nie tak ľahko prístupné detaily a konečne smiete v pokoji vyčkávať na skutočných záujemcov.

Centrála spoločnosti Realitné odkazy Najkvalitnejší balík služieb

NEGOTIANT Group, a.s. 

sídlo: Za kasárňou 1,

831 03 Bratislava - NovéMesto

 

mobil: 0905 685 274

e-mail: info@negotiant.sk

web: http://www.negotreal.sk

web: http://www.negotiant.sk

Realitná komora Slovenskej republiky

Reality na Facebooku

Realitný video kanál

Realitné blogy

Virtuálne reality na AppStore

Chcem si otvoriť vlastnú pobočku

Chcem si rezervovať realitného makléra

Chcem sa stať členom klubu Negotiant

 

 

Najkvalitnejší balík realitných služiebNajkvalitnejší balík realitných služieb

NEWSLETTER - prihlásenie na odber+ =

 
 
+ =