Vyberte si novostavbu
Vyberte si novostavbu

Už dlhšiu dobu hľadáte nové bývanie, no každý byt má nejaké chyby? Už ste z toho trochu zúfalí? Nebuďte, možno len hľadáte medzi nesprávnymi nehnuteľnosťami.

 

Väčšina ľudí pri kupovaní bytu začína prezeraním ponúk v inzerátoch, kde nájdu len staršie byty. Hoci väčšina je možno už zmodernizovaná a vyzerá ako nová, predsa len už má svoje roky a nemusí rozlohou či umiestnením izieb vyhovovať modernému bývaniu.

 

Prečo sa teda nepozrieť aj na novostavby? Byty v novostavbách sú totiž koncipované tak, aby vyhovovali práve svojej cieľovej skupine, a aby zodpovedali požiadavkám modernej spoločnosti.

 

Ak by ste mali záujem o byt v novostavbe, nie je nič jednoduchšie. Stačí ak skontaktujete našu realitnú kanceláriu a vyberiete si zo širokej ponuky rôznych projektov s novostavbami. Naša realitná kancelária Vám ponúka projekty hlavne v okolí Bratislavy, ale iste nájdete aj také, ktoré sa nachádzajú v iných oblastiach Slovenska.

 

Developerské projekty sa vo všeobecnosti rozdeľujú podľa využitia na komerčné, ktoré sú určené na podnikateľské účely a na rezidenčné, určené na bývanie. Ďalším typom sú projekty rekreačné. Je jasné, že na bývanie sú teda určené projekty rezidenčné, a práve na tieto sa realitná kancelária Negotiant zameriava.

 

Aj medzi rezidenčnými projektmi sú rozdiely v type ponúkaného bývania. Môže ísť totiž o projekty s bytovými domami, s rodinnými domami, či dokonca polyfunkčné komplexy, kde sa nachádzajú aj iné ako bytové jednotky.

 

Ak sa vám myšlienka bývania v novostavbe zapáčila, tak navštívte internetové stránky realitnej kancelárie Negotiant a iste si vyberiete zo širokej ponuky najrôznejších projektov. Konkrétne zoznamy projektov nájdete na nasledujúcich odkazoch:

http://www.negotreal.sk/projekty

http://www.developerske-projekty.net

Centrála spoločnosti Realitné odkazy Najkvalitnejší balík služieb

NEGOTIANT Group, a.s. 

sídlo: Za kasárňou 1,

831 03 Bratislava - NovéMesto

 

mobil: 0905 685 274

e-mail: info@negotiant.sk

web: http://www.negotreal.sk

web: http://www.negotiant.sk

Realitná komora Slovenskej republiky

Reality na Facebooku

Realitný video kanál

Realitné blogy

Virtuálne reality na AppStore

Chcem si otvoriť vlastnú pobočku

Chcem si rezervovať realitného makléra

Chcem sa stať členom klubu Negotiant

 

 

Najkvalitnejší balík realitných služiebNajkvalitnejší balík realitných služieb

NEWSLETTER - prihlásenie na odber+ =

 
 
+ =