Rezervujte si realitného agenta
Rezervujte si realitného agenta

To, že nájsť ideálnu nehnuteľnosť nie je vôbec jednoduché sme už spomínali niekoľkokrát. Často sa totiž objavujú problémy pri hľadaní nehnuteľností, hlavne ak hľadáte bez pomoci profesionála. Preto je vždy lepšie sa obrátiť na realitnú kanceláriu, ktorá vám nájdenie vysnívaného domu uľahčí.

 

Ako však budete vedieť, že realitný maklér, ktorý vám bude pridelený je dobrý? Ak sa jedná o kvalitnú realitnú kanceláriu akou je aj realitná kancelária Negotiant, tak máte istotu, že všetci jej zamestnanci sú profesionáli a vo svojom obore sa vyznajú. Avšak každý človek je iný aj povahou, takže nie s každým agentom si musíte tzv. „sadnúť“.

 

Pre tých, ktorí napríklad počuli od svojich známych skvelé referencie na konkrétneho realitného makléra, prináša Negotiant skvelú možnosť tohto realitného agenta si jednoducho rezervovať. Takto budete mať ešte väčšiu istotu o kvalitách daného človeka a budete vedieť ako pracuje a ako celkovo pristupuje k svojej práci. Takže sa nemusíte báť, žeby ste si nerozumeli a nepochopili sa.

 

Ak sa teda chystáte na kúpu bytu alebo domu a netušíte ako hľadať, skúste využiť túto skvelú možnosť vybrať si svojho vlastného realitného agenta. Ak žiadneho nepoznáte, skúste sa popýtať medzi známymi, ktorí už služby realitnej kancelárie Negotiant využili. Iste vám radi poradia a porozprávajú o skúsenostiach s konkrétnymi realitnými maklérmi.

 

Veríme, že aj vďaka možnosti rezervovať si vlastného realitného agenta, nájdete svoje vysnívané bývanie ešte skôr a oveľa jednoduchšie.

 

Bližšie informácie získate aj na tel. kontakte 0905 685 274, alebo na e-mailovom kontakte info@negotiant.sk.

Centrála spoločnosti Realitné odkazy Najkvalitnejší balík služieb

NEGOTIANT Group, a.s. 

sídlo: Za kasárňou 1,

831 03 Bratislava - NovéMesto

 

mobil: 0905 685 274

e-mail: info@negotiant.sk

web: http://www.negotreal.sk

web: http://www.negotiant.sk

Realitná komora Slovenskej republiky

Reality na Facebooku

Realitný video kanál

Realitné blogy

Virtuálne reality na AppStore

Chcem si otvoriť vlastnú pobočku

Chcem si rezervovať realitného makléra

Chcem sa stať členom klubu Negotiant

 

 

Najkvalitnejší balík realitných služiebNajkvalitnejší balík realitných služieb

NEWSLETTER - prihlásenie na odber+ =

 
 
+ =